Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
ewodd logo
Kategorie produktów
CENA
-
MATERIAŁ GŁÓWNY

PAMIĘTAJ!

Zanim zdecydujesz się na produkt możesz zamówić próbki materiału! Zdjęcie nie odzwierciedla tak dobrze wybarwienia i struktury materiału jak próbka trzymana w dłoni. Kosztują jedynie 4,99 PLN!


ZOBACZ

Nic nie znaleziono

Regał segmentowy: strefa drzwi – elastyczna konstrukcja pionów

Regał segmentowy z wydzieloną strefą na drzwi to mebel, w którym piony rozciągają się od góry do dołu, z wyjątkiem tych nad obszarem przeznaczonym na drzwi, gdzie są one krótsze. Deski górne oraz dolne umieszczono pomiędzy tymi pionami, tworząc precyzyjną strukturę. Szczegółowe zbliżenia zdjęć pozwolą Ci dokładnie przyjrzeć się układowi elementów. W tej konfiguracji masz możliwość wyboru, czy chcesz regał z cokołem czy bez. Choć nazwa sugeruje umiejscowienie drzwi w wycięciu, strefa ta może również pełnić funkcję miejsca na kaloryfer, okno lub inne “przeszkody” na ścianie. Nasz intuicyjny konfigurator mebli na wymiar umożliwia tworzenie dowolnych układów, oferując nieograniczone możliwości dostosowania mebla do Twoich indywidualnych potrzeb.

Funkcjonalność i estetyka regałów segmentowych

W każdym meblu na wymiar znajdziesz harmonię funkcjonalności i designu. Dzięki różnorodności konfiguracji, meble te prezentują się wyjątkowo zarówno w przedpokoju, jak i w salonie czy pokoju gościnnym. System wnętrz oferuje przegródki, drzwi oraz szuflady, zapewniając wygodne przechowywanie zarówno ubrań, jak i innych przedmiotów. Ta elastyczna konstrukcja sprawdzi się doskonale jako projekt wysoki do zabudowy pod sam sufit, wypełniając przestrzeń jako funkcjonalna meblościanka. Nawet po zakończeniu transakcji, jeśli zechcesz rozbudować swój mebel, możesz dodatkowo zamówić półki na wymiar, czy kolejne segmenty. Zachęcamy do zapoznania się z zakładką Realizacje, gdzie znajdziesz gotowe projekty, inspirujące różnorodnością możliwości regału segmentowego. W zakładce “blog” natomiast znajdziesz przydatne informacje, które pomogą Ci stworzyć mebel marzeń. Jeśli masz pytania dotyczące konfiguracji naszych mebli, skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego na samym dole naszej strony. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje zapytania i wesprzeć Cię w procesie tworzenia idealnego mebla.

Masz pytania?

Tel.: + 48 727 444 009
Mail: info@ewodd.com

Poradnik video

Rozwiązane idealne
dla wzrokowców

Sprawdź nasz FAQ

Wolisz czytać?
 

Orły malarstwa

Laureat Orły Meblarstwa

II miejsce w Plebiscycie

Co o nas mówią klienci?

Zobacz opinie o nas

Doskonała
Na podstawie 4 opinii
Katarzyna Nowak
Katarzyna Nowak
2023-10-13
Super jakość, profesjonalna obsługa, idealne produkty i fantastyczny pomysł z konfiguratorem mebli online! Polecam i sama na pewno wrócę po kolejne mebelki.🩷
Piotr Piecuch
Piotr Piecuch
2023-09-12
Polecam
Armanem
Armanem
2023-09-12
Świetna firma, polecam
Rafał Ciastoń
Rafał Ciastoń
2023-09-12
Rzetelna firma. Zakupiłem pułki i były naprawdę dobrze wykonane. Polecam