Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
ewodd logo
Kategorie produktów
CENA
-
SZEROKOŚĆ (mm)
-
WYSOKOŚĆ (mm)
-
GŁĘBOKOŚĆ (mm)
-
MATERIAŁ GŁÓWNY

PAMIĘTAJ!

Zanim zdecydujesz się na produkt możesz zamówić próbki materiału! Zdjęcie nie odzwierciedla tak dobrze wybarwienia i struktury materiału jak próbka trzymana w dłoni. Kosztują jedynie 4,99 PLN!


ZOBACZ

Wyświetlanie 1–12 z 36 wyników

Regał na zabawki – regał dziecięcy

Regały na zabawki to miejsce do przechowywania klocków, pluszaków, puzzli czy też gier planszowych. Ułatwia on zachowanie porządku w pokoju dziecka. Łatwy dostęp do zabawek pozwala na samodzielne ich wyciąganie oraz odkładanie na miejsce. Warto przemyśleć wszystkie możliwe funkcje regału na przestrzeni lat, ponieważ może on służyć naszemu dziecku od urodzenia, aż po długie lata.

Jaki regał na zabawki dla dzieci?

W przypadku regału na zabawki, polecamy wybrać lakierowane całe regały, bądź też same ich fronty. Nasza szeroka gama barw pozwoli zadowolić zarówno dziecko jak i rodzica. Jeśli obawiasz się, że kolory szybko się znudzą, postaw na kolorowe fronty, pozostawiając korpus w jednolitym kolorze. Ewentualna wymiana samych frontów jest o wiele tańsza niż wymiana całego regału. Wybierając meble do pokoju dziecięcego pamiętaj o zaokrąglonych krawędziach, zagwarantują one bezpieczeństwo.

Jaki regał wybrać? Regały dostosowane do potrzeb dziecka

Wybór regału na zabawki jest duży. Możemy postawić na regał z otwartymi przestrzeniami, a do przechowywania rzeczy użyć różnych dostępnych na rynku pojemników. Jeśli chcemy przechowywać tam nie tylko zabawki, można pomyśleć o zabudowie niektórych przestrzeni. Jest to możliwe przy użyciu frontów oraz szuflad. Warto również odpowiednio dostosować wysokość mebla. Nie zawsze musi być to niski regał, w końcu z czasem dziecko będzie rosło i sięgało coraz wyżej. Regały drewniane z wyższymi półkami również są praktyczne. Wyższe i pojemne półki możemy wykorzystać na rzeczy, z których dziecko nie korzysta na co dzień.

Zapraszamy do skonfigurowania regału na zabawki wraz z dzieckiem. Poprzez taką możliwość, nowy mebel zadowoli go jeszcze bardziej.

Masz pytania?

Tel.: + 48 727 444 009
Mail: info@ewodd.com

Poradnik video

Rozwiązane idealne
dla wzrokowców

Sprawdź nasz FAQ

Wolisz czytać?
 

Orły malarstwa

Laureat Orły Meblarstwa

II miejsce w Plebiscycie

Co o nas mówią klienci?

Zobacz opinie o nas

Doskonała
Na podstawie 4 opinii
Katarzyna Nowak
Katarzyna Nowak
2023-10-13
Super jakość, profesjonalna obsługa, idealne produkty i fantastyczny pomysł z konfiguratorem mebli online! Polecam i sama na pewno wrócę po kolejne mebelki.🩷
Piotr Piecuch
Piotr Piecuch
2023-09-12
Polecam
Armanem
Armanem
2023-09-12
Świetna firma, polecam
Rafał Ciastoń
Rafał Ciastoń
2023-09-12
Rzetelna firma. Zakupiłem pułki i były naprawdę dobrze wykonane. Polecam