Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
ewodd logo
Kategorie produktów
CENA
-
SZEROKOŚĆ (mm)
-
WYSOKOŚĆ (mm)
-
GŁĘBOKOŚĆ (mm)
-
MATERIAŁ GŁÓWNY

PAMIĘTAJ!

Zanim zdecydujesz się na produkt możesz zamówić próbki materiału! Zdjęcie nie odzwierciedla tak dobrze wybarwienia i struktury materiału jak próbka trzymana w dłoni. Kosztują jedynie 4,99 PLN!


ZOBACZ

Meble ogrodowe – drewniane meble do ogrodu

Kategoria mebli ogrodowych obejmuje również meble na taras oraz balkon. Zakup takich mebli to inwestycja na lata, która powinna być dostosowana do ilości oraz potrzeb jej użytkowników. Warto pamiętać, że nie musimy od razu inwestować w cały komplet mebli ogrodowych. Równie dobrze możemy je z biegiem czasu uzupełniać.

Jaki materiał wybrać?

Ze względu na wytrzymałość, najlepiej postawić na drewno. Jest to naturalny materiał, który zapewni inwestycję na lata. Do wyboru mamy buk, dąb, jesion oraz sosnę. Dodatkowo są one dostępne w różnych wybarwieniach. Nasza oferta obejmuje olejowosk bielony, kawa, mahoń, naturalny, aż po wenge. Wybór tego materiału daje szereg różnych możliwości. Warto również przemyśleć strukturę drewna, czy będzie ono lite, czy na mikrowczep. Należy też zadbać o zabezpieczenie i konserwację mebli, ponieważ są one narażone na różne czynniki zewnętrzne. Meble na wymiar pozwalają dobrać rozwiązania pod nasze gusta i potrzeby.

Jakie meble na balkon?

Balkon charakteryzuje się małą przestrzenią, dlatego warto zdecydować się na gabarytowo mniejsze meble. Aby wygodnie z niego korzystać, w ich skład powinien wchodzić mały drewniany stolik oraz standardowe krzesła. Można pomyśleć również o metalowych okuciach, aby podkreślić charakter mebla. Podczas urządzania balkonu warto rozważyć również skrzynię, by zyskać dodatkową przestrzeń do przechowywania wszystkiego co zbyteczne na widoku.

Jakie meble na taras?

Taras zwykle charakteryzuje się większą i otwarta przestrzenią. Z tego względu warto pomyśleć o większym stole nadającym się do imprez na zewnątrz. Można też rozważyć umieszczenie dodatkowych drewnianych elementów dopełniających taras, takich jak skrzynia oraz donice na kwiaty i zioła. Z pomocą takich dodatków, na tarasie stworzymy przytulne miejsce do odpoczynku.

Jakie meble do ogrodu?

W przypadku urządzania ogrodu, można zaszaleć z ilością i wielkością mebli. Najlepszym rozwiązaniem jest zawsze dopasowanie ich do liczby osób, które będą z nich korzystały. Decydując o ilości mebli, warto wziąć pod uwagę organizację imprez czy spotkań z przyjaciółmi, właśnie w ogrodzie. Znakomitym rozwiązaniem będzie inwestycja w duży i solidny stół. Duże stoły drewniane są nie tylko funkcjonalne, stanowią też dekorację ogrodową. Można też pomyśleć o drewnianej wiacie, która pozwoli na korzystanie z ogrodu w deszczowe dni. Jeśli z ogrodu będą korzystały dzieci, należy rozważyć montaż huśtawki oraz drewnianej piaskownicy.

Masz pytania?

Tel.: + 48 727 444 009
Mail: info@ewodd.com

Poradnik video

Rozwiązane idealne
dla wzrokowców

Sprawdź nasz FAQ

Wolisz czytać?
 

Orły malarstwa

Laureat Orły Meblarstwa

II miejsce w Plebiscycie

Co o nas mówią klienci?

Zobacz opinie o nas

Doskonała
Na podstawie 4 opinii
Katarzyna Nowak
Katarzyna Nowak
2023-10-13
Super jakość, profesjonalna obsługa, idealne produkty i fantastyczny pomysł z konfiguratorem mebli online! Polecam i sama na pewno wrócę po kolejne mebelki.🩷
Piotr Piecuch
Piotr Piecuch
2023-09-12
Polecam
Armanem
Armanem
2023-09-12
Świetna firma, polecam
Rafał Ciastoń
Rafał Ciastoń
2023-09-12
Rzetelna firma. Zakupiłem pułki i były naprawdę dobrze wykonane. Polecam