Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
ewodd logo
Kategorie produktów
CENA
-
SZEROKOŚĆ (mm)
-
WYSOKOŚĆ (mm)
-
GŁĘBOKOŚĆ (mm)
-
MATERIAŁ GŁÓWNY

PAMIĘTAJ!

Zanim zdecydujesz się na produkt możesz zamówić próbki materiału! Zdjęcie nie odzwierciedla tak dobrze wybarwienia i struktury materiału jak próbka trzymana w dłoni. Kosztują jedynie 4,99 PLN!


ZOBACZ

Wyświetlanie 1–12 z 29 wyników

Regał na książki – drewniane regały na książki

Każda kolekcja książek zasługuje na swoje miejsce. A każdy regał na książki można dopasować do stylu, który już panuje we wnętrzu. W zależności od ilości tytułów, które chcemy przechowywać, można wybrać duży bądź mały regał. W przypadku kiedy mamy sporo wolnej przestrzeni, warto pomyśleć nad biblioteczką. Jest to wyjątkowe rozwiązanie dla wielbicieli książek.

Jaki materiał najlepszy?

Doskonałym materiałem z którego może być wykonany regał na książki jest drewno. U nas jest ono dostępne w wielu rodzajach i wybarwieniach. Od buku, dębu, jesionu aż po sosnę. Można również rozważyć płytę wiórową, która pozwala na duży wybór tekstury oraz płytę MDF lub sklejkę. Jeśli chcemy pobawić się kolorami w naszym wnętrzu, warto pomyśleć o lakierowanym regale. Rozwiązanie, jakim są regały lakierowane z pewnością doda naszym pomieszczeniom oryginalnego charakteru.

Jaki rodzaj wybrać? Nowoczesne regały na książki

Zarówno regał segmentowy jak i ciągły daje wiele korzyści. Jednak warto wspomnieć, że ten pierwszy pozwala na zamontowanie regału we wnęce. Dodatkową opcją, którą warto rozważyć jest wielowiert. Takie rozwiązanie pozwoli nam samodzielnie dostosować wysokość przestrzeni między półkami. Dzięki temu korzystnie wykorzystamy dostępne na regale miejsce. W zależności od ilości książek jakie chcemy umieścić oraz od rozmiarów naszej wolnej przestrzeni, możemy wybrać wysokie i niezbyt szerokie regały, bądź niskie i długie. Meble do pomieszczeń robione na wymiar pozwalają na idealne dopasowanie – wszystko zależy od naszych preferencji i możliwości metrażowych pomieszczenia.

Zachęcamy do skonfigurowania swojego wymarzonego regału na książki. Jeśli masz nietypową propozycję biblioteczki, serdecznie zapraszamy do indywidualnego kontaktu z naszymi specjalistami.

Masz pytania?

Tel.: + 48 727 444 009
Mail: info@ewodd.com

Poradnik video

Rozwiązane idealne
dla wzrokowców

Sprawdź nasz FAQ

Wolisz czytać?
 

Orły malarstwa

Laureat Orły Meblarstwa

II miejsce w Plebiscycie

Co o nas mówią klienci?

Zobacz opinie o nas

Doskonała
Na podstawie 4 opinii
Katarzyna Nowak
Katarzyna Nowak
2023-10-13
Super jakość, profesjonalna obsługa, idealne produkty i fantastyczny pomysł z konfiguratorem mebli online! Polecam i sama na pewno wrócę po kolejne mebelki.🩷
Piotr Piecuch
Piotr Piecuch
2023-09-12
Polecam
Armanem
Armanem
2023-09-12
Świetna firma, polecam
Rafał Ciastoń
Rafał Ciastoń
2023-09-12
Rzetelna firma. Zakupiłem pułki i były naprawdę dobrze wykonane. Polecam