Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
ewodd logo
Kategorie produktów
CENA
-
SZEROKOŚĆ (mm)
-
WYSOKOŚĆ (mm)
-
GŁĘBOKOŚĆ (mm)
-
MATERIAŁ GŁÓWNY

PAMIĘTAJ!

Zanim zdecydujesz się na produkt możesz zamówić próbki materiału! Zdjęcie nie odzwierciedla tak dobrze wybarwienia i struktury materiału jak próbka trzymana w dłoni. Kosztują jedynie 4,99 PLN!


ZOBACZ

Wyświetlanie 1–12 z 60 wyników

Regały do salonu – stylowe regały salonowe

Regał do salonu ma wiele różnych zastosowań. Pełni funkcję dekoracyjną, może także służyć jako przestrzeń do przechowywania lub wyeksponowania zastawy stołowej, książek, pamiątek z podróży oraz dekoracji. Jest to mebel, który szczególnie należy wziąć pod uwagę, projektując wystrój salonu.

Jaki materiał wybrać? Trwałe regały do salonu

Najlepiej dopasować materiał do pozostałych mebli w salonie, bądź do stylu wiodącego w pomieszczeniu. W przypadku stylu skandynawskiego warto postawić na drewniany regał na przykład bukowy, dębowy, jesionowy bądź sosnowy. Jeśli przemawia do nas styl industrialny, wybierzmy regał z metalowymi elementami, takimi jak nóżki i uchwyty. Nowoczesne wnętrza warto wyposażyć w regały lakierowane, bądź połączyć drewno z lakierowanymi frontami. Z pewnością taki mebel nada wnętrzu wyjątkowego charakteru.

Jaki regał wybrać do salonu?

Jeśli zależy nam na funkcjonalności i przechowywaniu, możemy wybrać regał z drzwiczkami i szufladami. Takie rozwiązanie pozwoli na pomieszczenie wielu różnych potrzebnych przedmiotów. Wysokość regału należy dostosować do ilości miejsca, które potrzebujemy, oraz do możliwości powierzchniowych salonu. Gdy chcemy ułożyć na regale na przykład książki bądź pamiątki, warto postawić na regał otwarty – regał na książki, który pozwoli nam wszystko elegancko wyeksponować.

Zapraszamy do skonfigurowania regału do salonu. Z pewnością stworzysz idealny mebel do swojego wymarzonego salonu.

Masz pytania?

Tel.: + 48 727 444 009
Mail: info@ewodd.com

Poradnik video

Rozwiązane idealne
dla wzrokowców

Sprawdź nasz FAQ

Wolisz czytać?
 

Orły malarstwa

Laureat Orły Meblarstwa

II miejsce w Plebiscycie

Co o nas mówią klienci?

Zobacz opinie o nas

Doskonała
Na podstawie 4 opinii
Katarzyna Nowak
Katarzyna Nowak
2023-10-13
Super jakość, profesjonalna obsługa, idealne produkty i fantastyczny pomysł z konfiguratorem mebli online! Polecam i sama na pewno wrócę po kolejne mebelki.🩷
Piotr Piecuch
Piotr Piecuch
2023-09-12
Polecam
Armanem
Armanem
2023-09-12
Świetna firma, polecam
Rafał Ciastoń
Rafał Ciastoń
2023-09-12
Rzetelna firma. Zakupiłem pułki i były naprawdę dobrze wykonane. Polecam