Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
ewodd logo
Kategorie produktów
CENA
-
MATERIAŁ GŁÓWNY

PAMIĘTAJ!

Zanim zdecydujesz się na produkt możesz zamówić próbki materiału! Zdjęcie nie odzwierciedla tak dobrze wybarwienia i struktury materiału jak próbka trzymana w dłoni. Kosztują jedynie 4,99 PLN!


ZOBACZ

Nic nie znaleziono

Stoły na wymiar – stoły dla Twoich wnętrz

Stół to mebel nie tylko funkcjonalny, ale i symboliczny, będący sercem każdego domu, mieszkania czy przestrzeni publicznej. Wprowadza porządek do codziennego życia, pełniąc rolę centrum spotkań rodzinnych, przyjacielskich biesiad oraz poważnych rozmów biznesowych. Niezależnie od tego, czy znajduje się w domu, na tarasie, w altanie czy restauracji, jego rola jest niezaprzeczalna. Alternatywą dla tradycyjnych stołów są blaty na wymiar, blaty barowe czy wyspy kuchenne, jednak to klasyczne połączenie stołu z krzesłami nadal cieszy się niesłabnącym uznaniem.

Wybierając idealny stół -materiały, kształty i funkcje

Decyzja o wyborze stołu to inwestycja na lata, dlatego istotne jest zrozumienie różnorodności dostępnych opcji. Blat stołu może być wykonany z różnych materiałów, takich jak naturalne drewno, sklejka, płyty laminowane czy fornirowane. Wybór zależy od charakteru i stylu wnętrza. Kształt stołu również ma znaczenie – stół okrągły czy kwadratowy sprawdzi się doskonale w niewielkim wnętrzu, podczas gdy dla licznej rodziny lub spotkań towarzyskich może być potrzebny większy stół, a może nawet rozkładany, by elastycznie dostosowywać się do różnych okoliczności.

Jaki stół wybrać zależy również od specyfiki pomieszczenia, w którym ma się znaleźć. W przypadku małej kawalerki warto rozważyć okrągły stół z unikatową sklejką, natomiast dla sali konferencyjnej w biurze idealnym wyborem może być stół prostokątny na wymiar z MDF laminowanego lub fornirowanego. Loftowa restauracja zyska na charakterze dzięki stołom prostokątnym na metalowych czarnych stelażach. Nawet mały balkon może stać się przytulnym miejscem do spożywania posiłków, jeśli zadba się o umieszczenie na nim małego stołu na wymiar, odpowiednio zabezpieczonego przed warunkami atmosferycznymi. Warto więc zadbać o każdy detal, aby stół doskonale komponował się z otoczeniem i spełniał funkcje zarówno praktyczne, jak i estetyczne.

Masz pytania?

Tel.: + 48 727 444 009
Mail: info@ewodd.com

Poradnik video

Rozwiązane idealne
dla wzrokowców

Sprawdź nasz FAQ

Wolisz czytać?
 

Orły malarstwa

Laureat Orły Meblarstwa

II miejsce w Plebiscycie

Co o nas mówią klienci?

Zobacz opinie o nas

Doskonała
Na podstawie 4 opinii
Katarzyna Nowak
Katarzyna Nowak
2023-10-13
Super jakość, profesjonalna obsługa, idealne produkty i fantastyczny pomysł z konfiguratorem mebli online! Polecam i sama na pewno wrócę po kolejne mebelki.🩷
Piotr Piecuch
Piotr Piecuch
2023-09-12
Polecam
Armanem
Armanem
2023-09-12
Świetna firma, polecam
Rafał Ciastoń
Rafał Ciastoń
2023-09-12
Rzetelna firma. Zakupiłem pułki i były naprawdę dobrze wykonane. Polecam