Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
ewodd logo
Kategorie produktów
CENA
-
SZEROKOŚĆ (mm)
-
WYSOKOŚĆ (mm)
-
GŁĘBOKOŚĆ (mm)
-
MATERIAŁ GŁÓWNY

PAMIĘTAJ!

Zanim zdecydujesz się na produkt możesz zamówić próbki materiału! Zdjęcie nie odzwierciedla tak dobrze wybarwienia i struktury materiału jak próbka trzymana w dłoni. Kosztują jedynie 4,99 PLN!


ZOBACZ

Półki do salonu – dekoracje ścienne w Twoim salonie

Szukasz funkcjonalnej dekoracji ściennej do swojego salonu? Półki do salonu mogą pełnić wiele funkcji. Przede wszystkim użytkowe, ale także dekoracyjne. To idealnie wypełnienie ścian, jeśli nie chcemy montować na nich obrazów, czy lustra. Na takiej półce możemy ułożyć rodzinne zdjęcia w ramkach, różne pamiątki. Będzie to element na który zwrócą uwagę nasi goście, ale także i my będziemy tam zawieszać oko i wspominać różne chwile zatrzymane w kadrach.

Półki na ścianę do salonu – różne konfiguracje półek

Półka w salonie może być także miejscem na przechowywanie naszej kolekcji książek. Ciekawym rozwiązaniem jest zamontowanie średniej długości półek, jedna nad drugą. Możemy także zdecydować się na jedną długą półkę wiszącą, zamontowaną dość nisko, która posłuży jako półka RTV. Umieścimy na niej drobne dekoracje i płyty CD, czy też lekki sprzęt audio. Wybierając materiał półki do salonu warto dopasować ją do stylu reszty wnętrza. Klasyczne drewno zawsze jest dobrym rozwiązaniem, czy to ze wspornikiem, czy z ukrytym montażem. Dobrej jakości meble drewniane dodają uroku i elegancji w każdym pomieszczeniu i idealnie komponują się z resztą elementów wystroju wnętrz. Także biały lakierowany MDF, który jest powszechnie wybierany do naszych domów, wygląda schludnie i posłuży przez długi czas.

Zapraszamy do skonfigurowania swojej półki do salonu!

Masz pytania?

Tel.: + 48 727 444 009
Mail: info@ewodd.com

Poradnik video

Rozwiązane idealne
dla wzrokowców

Sprawdź nasz FAQ

Wolisz czytać?
 

Orły malarstwa

Laureat Orły Meblarstwa

II miejsce w Plebiscycie

Co o nas mówią klienci?

Zobacz opinie o nas

Doskonała
Na podstawie 4 opinii
Katarzyna Nowak
Katarzyna Nowak
2023-10-13
Super jakość, profesjonalna obsługa, idealne produkty i fantastyczny pomysł z konfiguratorem mebli online! Polecam i sama na pewno wrócę po kolejne mebelki.🩷
Piotr Piecuch
Piotr Piecuch
2023-09-12
Polecam
Armanem
Armanem
2023-09-12
Świetna firma, polecam
Rafał Ciastoń
Rafał Ciastoń
2023-09-12
Rzetelna firma. Zakupiłem pułki i były naprawdę dobrze wykonane. Polecam