Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
ewodd logo
Kategorie produktów
CENA
-
SZEROKOŚĆ (mm)
-
WYSOKOŚĆ (mm)
-
GŁĘBOKOŚĆ (mm)
-
MATERIAŁ GŁÓWNY

PAMIĘTAJ!

Zanim zdecydujesz się na produkt możesz zamówić próbki materiału! Zdjęcie nie odzwierciedla tak dobrze wybarwienia i struktury materiału jak próbka trzymana w dłoni. Kosztują jedynie 4,99 PLN!


ZOBACZ

Wyświetlanie 1–12 z 23 wyników

Regały lakierowane – elegancja i ochrona przed wilgocią

Regały lakierowane mają wiele zalet, dlatego są stale lokowane w wielu różnych wnętrzach. Idealnie wpasują się w pomieszczenia w stylu industrialnym, skandynawskim a także nowoczesnym. Warto pamiętać, że można polakierować każdy z materiałów, od drewna, płyty wiórowej, płyty MDF aż po sklejkę.

Jakie zalety ma regał lakierowany?

Istotną zaletą regału lakierowanego jest duża baza lakierów do wyboru. Jeśli nie możesz znaleźć mebli drewnianych w kolorze który Ci odpowiada, z pewnością znajdziesz go u nas. Bazujemy na palecie RAL, która obejmuje 213 barw. Dodatkowo każdy możemy polakierować zarówno w połysku jak i w półmacie. Możesz wybrać kolor pasujący do pomieszczenia jak i inny, całkiem oryginalny. Warto pamiętać, że dzięki lakierowaniu materiał jest trwalszy. Przede wszystkim jednak, ten zabieg zapobiega wilgoci oraz innym czynnikom zewnętrznym. Poprzez lakierowanie, mebel zyskuje na wytrzymałości.

Jaki regał wybrać? Eleganckie regały lakierowane

Jeśli zależy nam na funkcjonalności i przechowywaniu, możemy wybrać regały drewniane z drzwiczkami i szufladami, które pomieszczą wszystkie niezbędne rzeczy. Wysokość regału należy dostosować do ilości miejsca, które potrzebujemy i możliwości powierzchniowych wnętrza. Jeśli chcemy ułożyć na regale na przykład książki bądź pamiątki, warto postawić na regał otwarty, który pozwoli nam wszystko wyeksponować.

Zapraszamy do skonfigurowania regału lakierowanego. Z pewnością znajdziesz wyjątkowy kolor swojego wymarzonego mebla.

Masz pytania?

Tel.: + 48 727 444 009
Mail: info@ewodd.com

Poradnik video

Rozwiązane idealne
dla wzrokowców

Sprawdź nasz FAQ

Wolisz czytać?
 

Orły malarstwa

Laureat Orły Meblarstwa

II miejsce w Plebiscycie

Co o nas mówią klienci?

Zobacz opinie o nas

Doskonała
Na podstawie 4 opinii
Katarzyna Nowak
Katarzyna Nowak
2023-10-13
Super jakość, profesjonalna obsługa, idealne produkty i fantastyczny pomysł z konfiguratorem mebli online! Polecam i sama na pewno wrócę po kolejne mebelki.🩷
Piotr Piecuch
Piotr Piecuch
2023-09-12
Polecam
Armanem
Armanem
2023-09-12
Świetna firma, polecam
Rafał Ciastoń
Rafał Ciastoń
2023-09-12
Rzetelna firma. Zakupiłem pułki i były naprawdę dobrze wykonane. Polecam