Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
ewodd logo
Kategorie produktów
CENA
-
SZEROKOŚĆ (mm)
-
WYSOKOŚĆ (mm)
-
GŁĘBOKOŚĆ (mm)
-
MATERIAŁ GŁÓWNY

PAMIĘTAJ!

Zanim zdecydujesz się na produkt możesz zamówić próbki materiału! Zdjęcie nie odzwierciedla tak dobrze wybarwienia i struktury materiału jak próbka trzymana w dłoni. Kosztują jedynie 4,99 PLN!


ZOBACZ

Półki do kuchni na ścianę

Kuchnia to miejsce gdzie każda wolna przestrzeń ma znaczenie. To pomieszczenie, w którym zazwyczaj sporo się dzieje i gdzie potrzebne jest miejsce na blacie i większa ilość szafek i półek. Półki do kuchni na ścianę są przydatne, kiedy chcemy zyskać miejsce na blacie, niezbędne do krojenia, czy przygotowywania różnych posiłków. Pomagają także utrzymać porządek.

Półki kuchenne – drewniane półki na ścianę w Twojej kuchni

Dobra organizacja w przyprawach pozwoli na wygodne sięganie po nie podczas gotowania. Aby to osiągnąć, warto zamontować półkę na słoiczki z przyprawami. Obok suszonych, można postawić doniczki ze świeżymi ziołami. Dzięki temu, oprócz walorów użytkowych, tego typu meble do kuchni zyskują też niezbędne walory estetyczne. Dodatek zieleni w kuchni doda jej wyjątkowego uroku.

Półki do kuchni ścienne

Półka na ścianie w kuchni może także pełnić funkcję mebla do ekspozycji. W przypadku kiedy mamy pokaźną kolekcję kubków, które warto byłoby mieć na wierzchu, warto pomyśleć o takiej półce. Każdy kto wejdzie do naszej kuchni, z pewnością zwróci uwagę na wyjątkową kolekcję. Oczywiście nie muszą to być kubki, może być to zbierana latami ceramika z Bolesławca, czy przywiezione z Azji piękne porcelanowe kwieciste filiżanki.

Zapraszamy do skonfigurowania swojej półki do kuchni – sprawdź nasz konfigurator mebli!

Masz pytania?

Tel.: + 48 727 444 009
Mail: info@ewodd.com

Poradnik video

Rozwiązane idealne
dla wzrokowców

Sprawdź nasz FAQ

Wolisz czytać?
 

Orły malarstwa

Laureat Orły Meblarstwa

II miejsce w Plebiscycie

Co o nas mówią klienci?

Zobacz opinie o nas

Doskonała
Na podstawie 4 opinii
Katarzyna Nowak
Katarzyna Nowak
2023-10-13
Super jakość, profesjonalna obsługa, idealne produkty i fantastyczny pomysł z konfiguratorem mebli online! Polecam i sama na pewno wrócę po kolejne mebelki.🩷
Piotr Piecuch
Piotr Piecuch
2023-09-12
Polecam
Armanem
Armanem
2023-09-12
Świetna firma, polecam
Rafał Ciastoń
Rafał Ciastoń
2023-09-12
Rzetelna firma. Zakupiłem pułki i były naprawdę dobrze wykonane. Polecam