Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
ewodd logo
Kategorie produktów
CENA
-
SZEROKOŚĆ (mm)
-
WYSOKOŚĆ (mm)
-
GŁĘBOKOŚĆ (mm)
-
MATERIAŁ GŁÓWNY

PAMIĘTAJ!

Zanim zdecydujesz się na produkt możesz zamówić próbki materiału! Zdjęcie nie odzwierciedla tak dobrze wybarwienia i struktury materiału jak próbka trzymana w dłoni. Kosztują jedynie 4,99 PLN!


ZOBACZ

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Półki narożne – zagospodaruj kąty pomieszczeń

Marzy Ci się półka na ścianie, na której postawisz ulubione książki lub gadżety, kwiaty, świeczki lub inne ozdoby? Jeśli jedynym problemem są zajęte ściany i brak miejsca, dobrym pomysłem mogą okazać się półki narożne. Stanowią ciekawe rozwiązanie, zwłaszcza dla pomieszczeń z ograniczonym metrażem. W przypadku kiedy jedyną wolną przestrzenią są kąty ścian, sprawdzą się one idealnie.

Półki do kątów pomieszczeń – praktyczne półki narożne

Można je również wykorzystać, kiedy mamy wolne miejsce pomiędzy szafą a ścianą. Montaż półki narożnej pozwoli korzystnie zagospodarować dostępną w mieszkaniu, czy domu powierzchnię i uzyskać dodatkowe miejsce na przechowywanie. Tego typu półki na wymiar są często wybierane w aranżacji małych łazienek. Sprawdzą się do ekspozycji kosmetyków, niezbędnych w tym pomieszczeniu, a na które często brakuje tam miejsca. Półki narożne sprawdzają się także jako dodatkowe miejsce na przechowywanie żywności w spiżarniach oraz na różne narzędzia w garażach. Zaś w sypialni, bądź salonie mogą być uzupełniającym miejscem na różne drobiazgi i dekoracje. W przedpokoju komfortowo odłożymy wyciągnięte ze skrzynki listy oraz pęk kluczy. Na półce narożnej będą na wyciągnięcie ręki, kiedy będziemy wychodzić z domu, czy mieszkania.

Zapraszamy do skonfigurowania swojejpółki narożnej!

Masz pytania?

Tel.: + 48 727 444 009
Mail: info@ewodd.com

Poradnik video

Rozwiązane idealne
dla wzrokowców

Sprawdź nasz FAQ

Wolisz czytać?
 

Orły malarstwa

Laureat Orły Meblarstwa

II miejsce w Plebiscycie

Co o nas mówią klienci?

Zobacz opinie o nas

Doskonała
Na podstawie 4 opinii
Katarzyna Nowak
Katarzyna Nowak
2023-10-13
Super jakość, profesjonalna obsługa, idealne produkty i fantastyczny pomysł z konfiguratorem mebli online! Polecam i sama na pewno wrócę po kolejne mebelki.🩷
Piotr Piecuch
Piotr Piecuch
2023-09-12
Polecam
Armanem
Armanem
2023-09-12
Świetna firma, polecam
Rafał Ciastoń
Rafał Ciastoń
2023-09-12
Rzetelna firma. Zakupiłem pułki i były naprawdę dobrze wykonane. Polecam