Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
ewodd logo
Kategorie produktów
CENA
-
SZEROKOŚĆ (mm)
-
WYSOKOŚĆ (mm)
-
GŁĘBOKOŚĆ (mm)
-
MATERIAŁ GŁÓWNY

PAMIĘTAJ!

Zanim zdecydujesz się na produkt możesz zamówić próbki materiału! Zdjęcie nie odzwierciedla tak dobrze wybarwienia i struktury materiału jak próbka trzymana w dłoni. Kosztują jedynie 4,99 PLN!


ZOBACZ

Czarne regały – eleganckie i uniwersalne rozwiązania

Czarne regały są meblami zarówno eleganckimi jak i uniwersalnymi. Poza wartością estetyczną, służą przede wszystkim jako przestrzeń użytkowa. Idealnie nadają się do biura, salonu oraz pokoju młodzieżowego. Szczególnie polecamy je do pomieszczeń utrzymanych w nowoczesnym oraz tradycyjnym stylu.

Jaki materiał wybrać? Drewniane regały w odcieniach czerni

W kolorze czarnym mamy dostępne płyty wiórowe oraz płyty MDF. Dodatkową opcją płyty MDF jest jej lakierowanie na wybrany odcień czarnego z dowolnym wykończeniem, czy to w połysku czy półmacie. Regały lakierowane zachowują swój wygląd na dłużej, dzięki ochronie przed wilgocią. Decydując się na mebel w kolorze czarnym, warto pomyśleć również nad drewnianymi elementami, takimi jak na przykład półki czy uchwyty szuflad. Oryginalnie komponują się z ciemną barwą regału.

Jakie czarne regały? Różne rodzaje regałów

Zarówno otwarte jak i zamknięte czarne regały, są atrakcyjnym rozwiązaniem. Wyobraź sobie gablotkę w tym kolorze, ze szklanymi frontami, za którymi będziesz przechowywać swoją zastawę stołową. Czarny regał może być również niski, idealnie posłuży nam wtedy do przechowywania gier planszowych. Można też zdecydować się na regał z szufladami, aby wygodnie przechowywać różne dokumenty.

Jak rozjaśnić czarne regały?

Warto pomyśleć o złotych okuciach, na przykład uchwytach, dzięki czemu meble nabiorą oryginalnego charakteru. Taki zabieg również delikatnie rozjaśni nasz mebel. Dodatkowym rozwiązaniem będzie pomalowanie ścian na jasne kolory, które będą stanowiły kontrast do ciemnego mebla.

Zapraszamy do skonfigurowania czarnego regału. Nasz konfigurator mebli pozwoli Ci stworzyć unikalny mebel wysokiej jakości, który sprosta Twoim wymaganiom.

Masz pytania?

Tel.: + 48 727 444 009
Mail: info@ewodd.com

Poradnik video

Rozwiązane idealne
dla wzrokowców

Sprawdź nasz FAQ

Wolisz czytać?
 

Orły malarstwa

Laureat Orły Meblarstwa

II miejsce w Plebiscycie

Co o nas mówią klienci?

Zobacz opinie o nas

Doskonała
Na podstawie 4 opinii
Katarzyna Nowak
Katarzyna Nowak
2023-10-13
Super jakość, profesjonalna obsługa, idealne produkty i fantastyczny pomysł z konfiguratorem mebli online! Polecam i sama na pewno wrócę po kolejne mebelki.🩷
Piotr Piecuch
Piotr Piecuch
2023-09-12
Polecam
Armanem
Armanem
2023-09-12
Świetna firma, polecam
Rafał Ciastoń
Rafał Ciastoń
2023-09-12
Rzetelna firma. Zakupiłem pułki i były naprawdę dobrze wykonane. Polecam