Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
ewodd logo
Kategorie produktów
CENA
-
SZEROKOŚĆ (mm)
-
WYSOKOŚĆ (mm)
-
GŁĘBOKOŚĆ (mm)
-
MATERIAŁ GŁÓWNY

PAMIĘTAJ!

Zanim zdecydujesz się na produkt możesz zamówić próbki materiału! Zdjęcie nie odzwierciedla tak dobrze wybarwienia i struktury materiału jak próbka trzymana w dłoni. Kosztują jedynie 4,99 PLN!


ZOBACZ

Wyświetlanie 1–12 z 99 wyników

Meble do biura – drewniane meble biurowe

Biuro jest wizytówką firmy, dlatego warto zadbać o jego wygląd. W tym pomieszczeniu spędzamy wiele czasu, to tutaj odbywają się rozmowy z klientami oraz kontrahentami. Tworzą one pewien obraz firmy w ich oczach. Warto, aby odzwierciedlał on jakość i solidność. W skład biura zwykle wchodzi większa ilość oddzielonych do siebie pomieszczeń, na które należy zwrócić uwagę. Koszty inwestycji w meble powinny być drugoplanowe, ponieważ jest to inwestycja na lata.

Jakie meble do biura?

Jedną z najważniejszych przestrzeni w naszym życiu jest przestrzeń w której pracujemy. W jej skład wchodzą biurka i krzesła, a także półki lub regały do przechowywania dokumentów i innych niezbędnych narzędzi pracy. Pracownik biurowy spędza wiele godzin na krześle przy biurku, więc ważne aby te meble były wygodne i ergonomiczne. Komfort pracy powinien być kluczowy, kiedy urządzamy przestrzeń biurową. Kolejną przestrzenią do umeblowania w biurze jest pokój socjalny. Powinien on zawierać stół z krzesłami oraz mały aneks kuchenny. To tutaj w czasie przerwy odpoczywają pracownicy. Ostatnim, ale równie ważnym elementem biura jest sala konferencyjna. Jest ona miejscem rozmów z klientami i partnerami biznesowymi. Ważne jest, aby była pomieszczeniem reprezentatywnym, w którym wygodnie przeprowadzimy rozmowy przy dużym stole z krzesłami. Urządzając biuro nie zapomnijmy o zaplanowaniu miejsca na otwarty regał, na którym będziemy mogli wyeksponować firmowe osiągnięcia.

Dlaczego meble na wymiar do biura?

Możliwość zaprojektowania mebli na wymiar pozwoli na korzystne wykorzystanie powierzchni biura. Podczas urządzania warto mieć na uwadze, że utrzymanie jednego stylu wpłynie na estetyczny odbiór całego wnętrza. Meble drewniane dopasowane do potrzeb zapewnią funkcjonalność oraz ergonomię pracy.

Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty mebli biurowych. Z nami z pewnością funkcjonalnie i solidnie wyposażysz swoją przestrzeń pracy. Serdecznie zapraszamy do indywidualnego kontaktu przez formularz kontaktowy. Rozwiejemy wszystkie wątpliwości w związku z doborem odpowiednich mebli.

Masz pytania?

Tel.: + 48 727 444 009
Mail: info@ewodd.com

Poradnik video

Rozwiązane idealne
dla wzrokowców

Sprawdź nasz FAQ

Wolisz czytać?
 

Orły malarstwa

Laureat Orły Meblarstwa

II miejsce w Plebiscycie

Co o nas mówią klienci?

Zobacz opinie o nas

Doskonała
Na podstawie 4 opinii
Katarzyna Nowak
Katarzyna Nowak
2023-10-13
Super jakość, profesjonalna obsługa, idealne produkty i fantastyczny pomysł z konfiguratorem mebli online! Polecam i sama na pewno wrócę po kolejne mebelki.🩷
Piotr Piecuch
Piotr Piecuch
2023-09-12
Polecam
Armanem
Armanem
2023-09-12
Świetna firma, polecam
Rafał Ciastoń
Rafał Ciastoń
2023-09-12
Rzetelna firma. Zakupiłem pułki i były naprawdę dobrze wykonane. Polecam