Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
ewodd logo
Kategorie produktów
CENA
-
SZEROKOŚĆ (mm)
-
WYSOKOŚĆ (mm)
-
GŁĘBOKOŚĆ (mm)
-
MATERIAŁ GŁÓWNY

PAMIĘTAJ!

Zanim zdecydujesz się na produkt możesz zamówić próbki materiału! Zdjęcie nie odzwierciedla tak dobrze wybarwienia i struktury materiału jak próbka trzymana w dłoni. Kosztują jedynie 4,99 PLN!


ZOBACZ

Meble do przedpokoju – drewniane meble na wymiar

Przedpokój jest wizytówką każdego domu. To właśnie to miejsce, które wita nas oraz naszych gości. Warto przemyśleć jego aranżację tak, aby sprawiał dobre pierwsze wrażenie, nie zapominając o jego funkcjonalnych możliwościach. Warto zainwestować w obszerną szafę, aby schować obuwie oraz ubrania wierzchnie. Zwróćmy szczególną uwagę na aranżację tego pomieszczenia, ponieważ jest zapowiedzią całego domu.

Jakie meble do przedpokoju?

Najważniejszymi elementami przedpokoju, zarówno dekoracyjnymi jak i funkcjonalnymi, jest wieszak na ubrania oraz szafka na buty. W tym pomieszczeniu warto zainwestować również w półkę wiszącą, która pozwoli na wygodne przechowywanie okryć głowy. W zależności od dostępnej przestrzeni i ilości domowników, można rozważyć małą szafkę na buty bądź większą, pojemniejszą. Jeśli przedpokój ma służyć do przechowywania też innych rzeczy, można zastanowić się nad montażem szafki z drzwiami przesuwnymi. Takie rozwiązanie jest o wiele wygodniejsze od tradycyjnie uchylanych, zwłaszcza w pomieszczeniach o ograniczonym metrażu. Dzięki temu można w wygodny sposób przechowywać przedmioty o większych gabarytach takich jak odkurzacz, czy mop, a także odzież wierzchnią, z której na co dzień nie korzystamy.

W jakim stylu utrzymać przedpokój?

Wybierając styl przedpokoju należy dopasować go do pozostałych pomieszczeń. Płynne przejście do innych pokoi zapewni pozytywny odbiór całego domu czy mieszkania. W stylu tradycyjnym idealnie sprawdzą się drewniane meble do pomieszczeń. Chcąc optycznie powiększyć przestrzeń, postawmy na dopełnienie aranżacji wiszącym lustrem. Jeśli nasz wybór padnie na styl nowoczesny, możemy pobawić się materiałem, wybierając płytę wiórową, bądź lakierowaną płytę MDF. Zamiast wiszącego lustra wykorzystajmy możliwość zaprojektowania mebli z lustrami na froncie.

Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty. Z pewnością znajdziesz wszystkie niezbędne meble, dzięki którym urządzisz swój przedpokój. Możliwość stworzenia mebli na wymiar gwarantuje najbardziej korzystne wykorzystanie Twojej przestrzeni.

Masz pytania?

Tel.: + 48 727 444 009
Mail: info@ewodd.com

Poradnik video

Rozwiązane idealne
dla wzrokowców

Sprawdź nasz FAQ

Wolisz czytać?
 

Orły malarstwa

Laureat Orły Meblarstwa

II miejsce w Plebiscycie

Co o nas mówią klienci?

Zobacz opinie o nas

Doskonała
Na podstawie 4 opinii
Katarzyna Nowak
Katarzyna Nowak
2023-10-13
Super jakość, profesjonalna obsługa, idealne produkty i fantastyczny pomysł z konfiguratorem mebli online! Polecam i sama na pewno wrócę po kolejne mebelki.🩷
Piotr Piecuch
Piotr Piecuch
2023-09-12
Polecam
Armanem
Armanem
2023-09-12
Świetna firma, polecam
Rafał Ciastoń
Rafał Ciastoń
2023-09-12
Rzetelna firma. Zakupiłem pułki i były naprawdę dobrze wykonane. Polecam