Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
ewodd logo
Kategorie produktów
CENA
-
SZEROKOŚĆ (mm)
-
WYSOKOŚĆ (mm)
-
GŁĘBOKOŚĆ (mm)
-
MATERIAŁ GŁÓWNY

PAMIĘTAJ!

Zanim zdecydujesz się na produkt możesz zamówić próbki materiału! Zdjęcie nie odzwierciedla tak dobrze wybarwienia i struktury materiału jak próbka trzymana w dłoni. Kosztują jedynie 4,99 PLN!


ZOBACZ

Meble do pokoju młodzieżowego – meble młodzieżowe

Z czasem gdy dziecko dorasta i staje się nastolatkiem, meble stają się mniej funkcjonalne. Przestają być dostosowane do jego aktualnych potrzeb oraz stylu. Warto wtedy rozważyć zmianę umeblowania na takie, które spełni oczekiwania młodzieży. Odpowiednio wybrane meble pozwolą na efektywniejszy rozwój i przyjemniejszą naukę. Możemy również zaangażować nastolatka w ich wybór, pozwalając na stawianie pierwszych kroków w aranżacji wnętrz.

Jaki materiał wybrać?

W pokoju młodzieżowym można zaszaleć zarówno z materiałem jak i kolorem. Warto jednak pamiętać, że jest to wybór na lata. Umeblowanie powinno być więc rozważnie przemyślane. Można postawić zarówno na elementy podobne do tych z kategorii meble do pokoju dziecięcego. Materiał to drewno, płytę wiórową, jak i płytę MDF i sklejkę. Pokoje młodzieżowe są obecnie utrzymywane w drewnie, białych oraz czarnych meblach, w zależności od upodobań danego nastolatka. Warto rozważyć połączenie kilku materiałów. Przykładowo może to być drewniana szafa z białymi oraz czarnymi frontami.

Jakie meble do pokoju młodzieżowego?

Pokój nastolatka powinien być wyposażony w łóżko, biurko, szafę i komodę. Wielkość łóżka w dużej mierze zależy od wielkości pokoju. Można wybrać pojedyncze lub podwójne, zależy jaką przestrzeń mamy do wykorzystania. Biurko jest nieodzownym elementem pokoju każdego ucznia. To z jego pomocą dziecko przyswaja wiedzę, odrabia lekcje domowe, przelewa swoją kreatywność na papier. Wybór biurka powinien być dobrze przemyślany, jego wielkość, ilość półek i szuflad. Ważnymi elementami każdego pokoju jest również szafa oraz komoda. Ciekawym rozwiązaniem, które ucieszy większość nastolatków, jest front z lustrem na szafie. Można rozważyć także montaż półek wiszących, aby zyskać dodatkową przestrzeń do przechowywania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mebli do pokoju młodzieżowego. Z pewnością każdy nastolatek znajdzie tutaj stylowe meble do swojego pokoju. Dodatkowa możliwość jaką jest konfiguracja mebli na wymiar, pomoże spełnić oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta.

Masz pytania?

Tel.: + 48 727 444 009
Mail: info@ewodd.com

Poradnik video

Rozwiązane idealne
dla wzrokowców

Sprawdź nasz FAQ

Wolisz czytać?
 

Orły malarstwa

Laureat Orły Meblarstwa

II miejsce w Plebiscycie

Co o nas mówią klienci?

Zobacz opinie o nas

Doskonała
Na podstawie 4 opinii
Katarzyna Nowak
Katarzyna Nowak
2023-10-13
Super jakość, profesjonalna obsługa, idealne produkty i fantastyczny pomysł z konfiguratorem mebli online! Polecam i sama na pewno wrócę po kolejne mebelki.🩷
Piotr Piecuch
Piotr Piecuch
2023-09-12
Polecam
Armanem
Armanem
2023-09-12
Świetna firma, polecam
Rafał Ciastoń
Rafał Ciastoń
2023-09-12
Rzetelna firma. Zakupiłem pułki i były naprawdę dobrze wykonane. Polecam