Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
ewodd logo
Kategorie produktów
CENA
-
SZEROKOŚĆ (mm)
-
WYSOKOŚĆ (mm)
-
GŁĘBOKOŚĆ (mm)
-
MATERIAŁ GŁÓWNY

PAMIĘTAJ!

Zanim zdecydujesz się na produkt możesz zamówić próbki materiału! Zdjęcie nie odzwierciedla tak dobrze wybarwienia i struktury materiału jak próbka trzymana w dłoni. Kosztują jedynie 4,99 PLN!


ZOBACZ

Szafki na buty – sposób na estetyczne przechowywanie butów

Szafka na buty to mebel, który powinien znaleźć się w przedpokoju każdego domu. Przedpokój to swego rodzaju wizytówka domu, dlatego tak ważne jest, aby utrzymać estetykę i porządek w tym miejscu. Szafki na buty to meble, które możemy dostosować do własnych potrzeb i oczekiwań poprzez dowolną ich konfigurację. Możemy wyróżnić szafki na buty z szufladami, ze skrzynią lub z półkami, szafki z siedziskiem lub bez oraz szafki na buty w komplecie z wieszakami i z lustrem. Możemy stworzyć zarówno niskie jak i wysokie szafki.

Jaki materiał szafki na buty wybrać?

Materiał najlepiej dopasować do stylu, który już panuje w pomieszczeniu. Dobrym wyborem będzie naturalne drewno, które będzie najtrwalszym i solidnym materiałem. Może wydawać się, że drewno jest zbyt ciężkie, aby zrobić z niego szafkę na buty. Warto jednak zwrócić uwagę, że zawiasy używane do szafki na buty są bardzo wytrzymałe i uniosą każdy materiał. Do wyboru mamy także płytę wiórową, płytę MDF czy sklejkę, a ostateczny wybór materiałuzależy głównie od naszych preferencji. Jeśli natomiast zależy nam na szerokim wyborze kolorów, wówczas warto zastanowić się nad szafką lakierowaną i wybrać dowolny kolor dostępny w palecie RAL.

Szafki na buty – różne modele szafek na buty

Szafki na buty możemy podzielić na kilka kategorii. Możemy wyróżnić szafki z szufladami, szafki z półkami oraz szafki ze skrzynią. Szafki na buty mogą być jednorzędowe, dwurzędowe lub trzyrzędowe w zależności od indywidualnych potrzeb. Dodatkowo, szafkę do przechowywania obuwia można wyposażyć również w siedzisko, do wygodnego zdejmowania butów. Wszystko to zależy od naszych preferencji, możliwości pomieszczenia oraz budżetu, jaki chcemy przeznaczyć na szafkę na obuwie. Wybierając szafkę na buty warto zadbać o odpowiednią ilość miejsca, aby móc pomieścić wiele par butów i tym samym utrzymać porządek na podłodze. Nowoczesne szafki na buty można również uatrakcyjnić dodając do zestawu wieszak oraz lustro, umożliwiające szybką kontrolę wyglądu przed wyjściem.

Odpowiedni rozmiar szafki na buty

Zakup szafki na buty warto przemyśleć również pod względem odpowiedniego rozmiaru. O ile w dużych pomieszczeniach nic nie powinno nas ograniczać i możemy wmontować w nich odpowiednio duże szafki, o tyle w małych przedpokojach lub w wąskim korytarzu trzeba odpowiednio zorganizować miejsce. Tak więc do wąskich przedpokojów dobrym wyborem będzie wysoka i wąska szafka, która pozwoli na montaż większej ilości szuflad lub półek i dzięki temu będziemy w stanie pomieścić w nich wiele par obuwia, nie zabierając zbyt wiele przestrzeni.

Tyle możliwości gwarantują meble na wymiar. Dzięki nim będziesz pewny, że twoja szafka na buty spełni wszystkie wymagania. Konfigurator mebli gwarantuje szeroki wybór szafek, stworzonych dokładnie tak, jak sobie zażyczysz i umożliwia dopasowanie szafki do każdego wnętrza. Sprawdź też gotowe meble dostępne w naszej ofercie!

Masz pytania?

Tel.: + 48 727 444 009
Mail: info@ewodd.com

Poradnik video

Rozwiązane idealne
dla wzrokowców

Sprawdź nasz FAQ

Wolisz czytać?
 

Orły malarstwa

Laureat Orły Meblarstwa

II miejsce w Plebiscycie

Co o nas mówią klienci?

Zobacz opinie o nas

Doskonała
Na podstawie 4 opinii
Katarzyna Nowak
Katarzyna Nowak
2023-10-13
Super jakość, profesjonalna obsługa, idealne produkty i fantastyczny pomysł z konfiguratorem mebli online! Polecam i sama na pewno wrócę po kolejne mebelki.🩷
Piotr Piecuch
Piotr Piecuch
2023-09-12
Polecam
Armanem
Armanem
2023-09-12
Świetna firma, polecam
Rafał Ciastoń
Rafał Ciastoń
2023-09-12
Rzetelna firma. Zakupiłem pułki i były naprawdę dobrze wykonane. Polecam