Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
ewodd logo
Kategorie produktów
CENA
-
SZEROKOŚĆ (mm)
-
WYSOKOŚĆ (mm)
-
GŁĘBOKOŚĆ (mm)
-
MATERIAŁ GŁÓWNY

PAMIĘTAJ!

Zanim zdecydujesz się na produkt możesz zamówić próbki materiału! Zdjęcie nie odzwierciedla tak dobrze wybarwienia i struktury materiału jak próbka trzymana w dłoni. Kosztują jedynie 4,99 PLN!


ZOBACZ

Komody drewniane do różnych pomieszczeń

Komoda to mebel o wielu zastosowaniach. Można znaleźć go w sypialni, salonie lub w przedpokoju. To idealny mebel zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci oraz młodzieży. Komody to nie tylko wielofunkcyjny, ale przede wszystkim trwały mebel, który będzie służył latami,  i nawet dłużej!

Komoda drewniana z systemem szuflad i półek

Możemy spotkać wiele komód z drewna, różni je ilość oraz układ półek i szuflad. Wynika to z naszych oczekiwań względem niej. W zależności co będzie tam przechowywane, czy będzie to odzież, czy tekstylia domowe. Warto przemyśleć ilość segmentów, półek oraz szuflad. Tak by zyskać jak największą przestrzeń użytkową. Mamy do wyboru wiele materiałów od drewna, płytę wiórową, płytę MDF po sklejkę. Dodatkowo każdy można polakierować na dowolny kolor. Warto więc dobrać pasujący do panującego już stylu. Dzięki temu mamy większy wybór i możemy wybrać idealny materiał i kolor do naszego pomieszczenia. 

Nowoczesne komody – jaki styl wybrać?  

Dostępne jest również wiele stylów, w których możemy spotkać komody. Przede wszystkim są to: styl skandynawski, styl loftowy, styl nowoczesny oraz styl tradycyjny. Style możemy dobrać do mebli drewnianych, które już posiadamy. Drewno zawsze będzie pasować do większości pomieszczeń, ze względu na swój charakter, poprzez co możemy stworzyć swój własny indywidualny styl. Rozwińmy jednak trochę bardziej temat stylów.  Dlaczego warto postawić na styl skandynawski? Przede wszystkim ze względu na naturalność i surowość. Warto wspomnieć, że styl ten również dobrze sprawdzi się u nas ze względu na podobne nasłonecznienie pomieszczeń. Charakterystyczne są białe ściany oraz jasne meble, na których kontrastuje ciemne wykończenie. Stawiają oni dla drewno, które wizualnie ociepla przestrzeń. Zatem wyobraź sobie komodę z ciemnym wykończeniem…

Komody do salonu, sypialni, pokoju gościnnego

A może eklektyczny charakter komody? Styl loftowy to bardzo surowy styl, łączący materiał z metalem. Idealnie sprawdzi się w otwartych przestrzeniach, ponieważ mebel wtedy jest w stanie oddać swój charakter. To zwykle proste konstrukcje, dzięki którym metalowe okucie wizualnie wzmacnia konstrukcję. Dobrym wyborem tutaj byłaby drewniana komoda z metalowymi nóżkami. Styl nowoczesny to przede wszystkim krótkie nóżki z delikatnymi liniami. Jeden mebel potrafi sprawić, że jest to właśnie ten styl. Tutaj tym meblem może być komoda. Komoda z odsłoniętymi nóżkami o niezwykłych kształtach. Wyróżnikiem może być też deska górna z innego materiału bądź innym wybarwieniu, która odcina się od reszty konstrukcji.

Masz ogromny wybór komód. To jaką stworzysz zależy od Ciebie. Wejdź na konfigurator i zrealizuj swoje marzenia. Sprawdź nasze meble do pomieszczeń!

Masz pytania?

Tel.: + 48 727 444 009
Mail: info@ewodd.com

Poradnik video

Rozwiązane idealne
dla wzrokowców

Sprawdź nasz FAQ

Wolisz czytać?
 

Orły malarstwa

Laureat Orły Meblarstwa

II miejsce w Plebiscycie

Co o nas mówią klienci?

Zobacz opinie o nas

Doskonała
Na podstawie 4 opinii
Katarzyna Nowak
Katarzyna Nowak
2023-10-13
Super jakość, profesjonalna obsługa, idealne produkty i fantastyczny pomysł z konfiguratorem mebli online! Polecam i sama na pewno wrócę po kolejne mebelki.🩷
Piotr Piecuch
Piotr Piecuch
2023-09-12
Polecam
Armanem
Armanem
2023-09-12
Świetna firma, polecam
Rafał Ciastoń
Rafał Ciastoń
2023-09-12
Rzetelna firma. Zakupiłem pułki i były naprawdę dobrze wykonane. Polecam