Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
ewodd logo
Kategorie produktów
CENA
-
SZEROKOŚĆ (mm)
-
WYSOKOŚĆ (mm)
-
GŁĘBOKOŚĆ (mm)
-
MATERIAŁ GŁÓWNY

PAMIĘTAJ!

Zanim zdecydujesz się na produkt możesz zamówić próbki materiału! Zdjęcie nie odzwierciedla tak dobrze wybarwienia i struktury materiału jak próbka trzymana w dłoni. Kosztują jedynie 4,99 PLN!


ZOBACZ

Blaty kuchenne – istota blatów do kuchni

Blaty kuchenne pełnią kluczową rolę w każdej kuchni, stanowiąc nieodzowny element, na którym przygotowujemy smakowite posiłki oraz przechowujemy niezbędne przyprawy i narzędzia kuchenne. Ich znaczenie w codziennym funkcjonowaniu przestrzeni kuchennej sprawia, że wybór odpowiedniego blatu wymaga przemyślanej decyzji, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że to inwestycja na lata. Warto zastanowić się nad materiałem i grubością, by dostosować blat do indywidualnych potrzeb i estetyki wnętrza.

Różnorodność materiałów – blaty do kuchni

Najlepszym wyborem na blaty kuchenne pozostaje drewno, które zachwyca różnorodnością gatunków i wybarwień. Od buku, dębu, jesionu po sosnę, każdy rodzaj drewna oferuje unikalny charakter i trwałość. Dodatkowo, istnieje możliwość wyboru alternatywnych materiałów, takich jak płyta MDF czy sklejka. Jeśli marzymy o odważnym i nowoczesnym wnętrzu, warto rozważyć lakierowany blat, który nadaje kuchni niebanalny charakter. Opcje wykończenia w półmacie lub połysku pozwalają dostosować blat do własnych preferencji estetycznych.

Blat kuchenny na wymiar – indywidualne dostosowanie

Wybierając blat kuchenny na wymiar, stawiamy na funkcjonalność i idealne dopasowanie do konkretnego pomieszczenia. Unikamy problemów związanych z dostosowywaniem gotowych blatów do specyfiki kuchni, np. przy wycinaniu otworów na zlew czy inne elementy. To rozwiązanie pozwala zaoszczędzić czas oraz uzyskać perfekcyjnie dopasowany blat, spełniający wszystkie oczekiwania. Zachęcamy do skorzystania z naszej platformy do konfiguracji blatu kuchennego, gdzie możliwe jest wybieranie materiałów i określanie indywidualnych parametrów, takich jak otwory czy wykończenie. Z pewnością znajdziesz materiał idealnie wpisujący się w charakter Twojej kuchni.

Sprawdź pozostałe meble na wymiar!

Masz pytania?

Tel.: + 48 727 444 009
Mail: info@ewodd.com

Poradnik video

Rozwiązane idealne
dla wzrokowców

Sprawdź nasz FAQ

Wolisz czytać?
 

Orły malarstwa

Laureat Orły Meblarstwa

II miejsce w Plebiscycie

Co o nas mówią klienci?

Zobacz opinie o nas

Doskonała
Na podstawie 4 opinii
Katarzyna Nowak
Katarzyna Nowak
2023-10-13
Super jakość, profesjonalna obsługa, idealne produkty i fantastyczny pomysł z konfiguratorem mebli online! Polecam i sama na pewno wrócę po kolejne mebelki.🩷
Piotr Piecuch
Piotr Piecuch
2023-09-12
Polecam
Armanem
Armanem
2023-09-12
Świetna firma, polecam
Rafał Ciastoń
Rafał Ciastoń
2023-09-12
Rzetelna firma. Zakupiłem pułki i były naprawdę dobrze wykonane. Polecam