Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
ewodd logo
Kategorie produktów
CENA
-
SZEROKOŚĆ (mm)
-
WYSOKOŚĆ (mm)
-
GŁĘBOKOŚĆ (mm)
-
MATERIAŁ GŁÓWNY

PAMIĘTAJ!

Zanim zdecydujesz się na produkt możesz zamówić próbki materiału! Zdjęcie nie odzwierciedla tak dobrze wybarwienia i struktury materiału jak próbka trzymana w dłoni. Kosztują jedynie 4,99 PLN!


ZOBACZ

Półki do sypialni – praktyczny dodatek w sypialni

Lubisz jak w Twojej sypialni panuje ład i porządek, a elementy wyposażenia estetycznie współgrają ze sobą? Praktykujesz wieczorne czytanie książki i lubisz mieć potrzebne rzeczy pod ręką? Zdecyduj się na półkę do sypialni i swobodnie odkładaj na nią książkę, okulary lub telefon. Półki do sypialni mogą spełniać różne role. Często są montowane w tym pomieszczeniu, aby zyskać dodatkową przestrzeń na przechowywanie książek i dekoracji.

Półki na ścianę do sypialni – różne funkcjonalności półek

Umieszczenie półki na ścianie w sypialni powinno być dobrze przemyślane. Meble do sypialni mają swój wyjątkowy charakter i muszą być odpowiednio skonfigurowane. Jeśli decydujesz się na elementy umeblowania sypialni, takie jak półki ścienne, warto pamiętać, że półka może także służyć za stolik nocny. Należy ją wtedy umieścić na odpowiedniej wysokości obok łóżka. Posłuży jako wygodne miejsce na odkładanie telefonu i szklanki z wodą. Kolejnym niestandardowym rozwiązaniem jest korzystanie w sypialni z projektora. Zamontowanie półki na niego nad łóżkiem, pozwoli na komfortowe oglądanie filmów i najnowszych seriali. Kilka krótkich półek na ścianę, zamontowanych jedna nad drugą może być miejscem na ekspozycję doniczek z naszymi kwiatami. Warto postawić odpowiednie kwiaty, które będą oczyszczać i nawilżać powietrze. W sypialni najważniejszy jest sen, a taki dodatek wpłynie na jego jakość. Jeśli chodzi o materiał, warto wybrać naturalne drewno, olejowane na różne wybarwienia, bądź też jasne kolory płyt MDF laminowanych.

Zapraszamy do skonfigurowania swojej półki do sypialni!

Masz pytania?

Tel.: + 48 727 444 009
Mail: info@ewodd.com

Poradnik video

Rozwiązane idealne
dla wzrokowców

Sprawdź nasz FAQ

Wolisz czytać?
 

Orły malarstwa

Laureat Orły Meblarstwa

II miejsce w Plebiscycie

Co o nas mówią klienci?

Zobacz opinie o nas

Doskonała
Na podstawie 4 opinii
Katarzyna Nowak
Katarzyna Nowak
2023-10-13
Super jakość, profesjonalna obsługa, idealne produkty i fantastyczny pomysł z konfiguratorem mebli online! Polecam i sama na pewno wrócę po kolejne mebelki.🩷
Piotr Piecuch
Piotr Piecuch
2023-09-12
Polecam
Armanem
Armanem
2023-09-12
Świetna firma, polecam
Rafał Ciastoń
Rafał Ciastoń
2023-09-12
Rzetelna firma. Zakupiłem pułki i były naprawdę dobrze wykonane. Polecam