Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
ewodd logo
Kategorie produktów
CENA
-
SZEROKOŚĆ (mm)
-
WYSOKOŚĆ (mm)
-
GŁĘBOKOŚĆ (mm)
-
MATERIAŁ GŁÓWNY

PAMIĘTAJ!

Zanim zdecydujesz się na produkt możesz zamówić próbki materiału! Zdjęcie nie odzwierciedla tak dobrze wybarwienia i struktury materiału jak próbka trzymana w dłoni. Kosztują jedynie 4,99 PLN!


ZOBACZ

Półki na książki – domowa biblioteczka

Książki to jedna z cenniejszych kolekcji, jakie możemy mieć w swoim domu, czy biurze. Jeśli nie mamy w swoim domu, czy mieszkaniu wystarczająco miejsca, aby postawić regał na książki, warto zdecydować się na meble, jakimi są półki ścienne. Wybierając je, można dowolnie komponować ich układ. Możemy zdecydować się na trzy takiej samej długości i z tego samego materiału półki wiszące i skomponować je na ścianie jedna nad drugą. Takie rozwiązanie pozwoli nam pogrupować książki zgodnie z gatunkiem literackim, bądź też według wielkości, czy koloru okładki. Wszystko zgodnie z naszymi potrzebami i preferencjami. Rozwiązań jest wiele, w zależności od wielkości pomieszczenia w którym mają się znajdować, od stylu naszego wnętrza oraz co najważniejsze, od ilości książek które posiadamy.

Nowoczesne półki na książki do różnych wnętrz Twojego domu i biura

Zastanawiasz się czym zastąpić regały drewniane w salonie i innych pomieszczeniach? Uwielbiasz widok książek wyeksponowanych na wierzchu, ale nie masz wystarczająco miejsca na regał? W salonie możemy zamontować kilka drewnianych półek o długości 120×20, aby pomieścić sporą ilość książek. Jaka półka wisząca do pokoju dziecka? W pokoju dziecięcym jedną półkę z MDF lakierowanego w dowolnym kolorze z palety ral, dość nisko, aby dziecko wygodnie sięgało po ulubione książki i je odkładało. W sypialni możemy ulokować małą półkę ze wspornikiem, na kilka ulubionych książek do których często wracamy, albo tych, które czekają na czytanie w kolejce.  Pamiętajmy jednak, że półki samowiszące nie mają dużego udźwigu, więc jeśli nasza biblioteka jest pokaźna lepiej zdecydować się na półkę ze wspornikami, kubik lub regał.

Zapraszamy do skonfigurowania swojej półki na książki!

Masz pytania?

Tel.: + 48 727 444 009
Mail: info@ewodd.com

Poradnik video

Rozwiązane idealne
dla wzrokowców

Sprawdź nasz FAQ

Wolisz czytać?
 

Orły malarstwa

Laureat Orły Meblarstwa

II miejsce w Plebiscycie

Co o nas mówią klienci?

Zobacz opinie o nas

Doskonała
Na podstawie 4 opinii
Katarzyna Nowak
Katarzyna Nowak
2023-10-13
Super jakość, profesjonalna obsługa, idealne produkty i fantastyczny pomysł z konfiguratorem mebli online! Polecam i sama na pewno wrócę po kolejne mebelki.🩷
Piotr Piecuch
Piotr Piecuch
2023-09-12
Polecam
Armanem
Armanem
2023-09-12
Świetna firma, polecam
Rafał Ciastoń
Rafał Ciastoń
2023-09-12
Rzetelna firma. Zakupiłem pułki i były naprawdę dobrze wykonane. Polecam