Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
ewodd logo
Kategorie produktów
CENA
-
SZEROKOŚĆ (mm)
-
WYSOKOŚĆ (mm)
-
GŁĘBOKOŚĆ (mm)
-
MATERIAŁ GŁÓWNY

PAMIĘTAJ!

Zanim zdecydujesz się na produkt możesz zamówić próbki materiału! Zdjęcie nie odzwierciedla tak dobrze wybarwienia i struktury materiału jak próbka trzymana w dłoni. Kosztują jedynie 4,99 PLN!


ZOBACZ

Regały narożne – do różnych pomieszczeń

Regał narożny ma uniwersalne zastosowanie w wielu wnętrzach. Idealnie nadaje się do wykorzystania w przedpokoju, salonie, kuchni, spiżarni oraz w łazience. Regał narożny pozwala na korzystne wykorzystanie przestrzeni między kątami ścian w pomieszczeniach.

Regały narożne otwarte – regały bez zabudowań

Regały narożne otwarte charakteryzują się brakiem zabudowań. Nie posiadają szuflad oraz drzwiczek. Z tego powodu idealnie nadają się do ekspozycji różnych przedmiotów. Możemy je wykorzystać w kuchni, przedpokoju, łazience oraz wszędzie tam, gdzie dysponujemy małą przestrzenią między kątami ścian. Regały narożne to praktyczne meble na wymiar, które sprawdzą się na wygodne odkładanie niezbędnych przedmiotów, po które będziemy często sięgać.

Regały narożne zamknięte i ich praktyczne zastosowanie

Regały narożne zamknięte charakteryzują się tym, że można w nich dopasować ilość szuflad oraz zabudowanych półek do swoich własnych potrzeb. Znajdą zastosowanie w kuchni, sypialni oraz garderobie. W garderobie i sypialni można w nich przechowywać odzież, biżuterię czy torebki. Takie rozwiązanie pomoże nam schować niektóre przedmioty, aby nie były na widoku. Regał narożny do kuchni to idealne rozwiązanie, kiedy brakuje nam miejsca na przechowywanie na przykład żywności. Natomiast w pokoju dziecięcym czy młodzieżowym, pomoże z organizacją dużej ilości przedmiotów.
Zapraszamy do skonfigurowania swojego regału narożnego z pomocą naszego konfiguratora mebli. Z pewnością znajdziesz regał, który będzie rozwiązaniem do wielu pomieszczeń.

Masz pytania?

Tel.: + 48 727 444 009
Mail: info@ewodd.com

Poradnik video

Rozwiązane idealne
dla wzrokowców

Sprawdź nasz FAQ

Wolisz czytać?
 

Orły malarstwa

Laureat Orły Meblarstwa

II miejsce w Plebiscycie

Co o nas mówią klienci?

Zobacz opinie o nas

Doskonała
Na podstawie 4 opinii
Katarzyna Nowak
Katarzyna Nowak
2023-10-13
Super jakość, profesjonalna obsługa, idealne produkty i fantastyczny pomysł z konfiguratorem mebli online! Polecam i sama na pewno wrócę po kolejne mebelki.🩷
Piotr Piecuch
Piotr Piecuch
2023-09-12
Polecam
Armanem
Armanem
2023-09-12
Świetna firma, polecam
Rafał Ciastoń
Rafał Ciastoń
2023-09-12
Rzetelna firma. Zakupiłem pułki i były naprawdę dobrze wykonane. Polecam