Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
ewodd logo
Kategorie produktów
CENA
-
SZEROKOŚĆ (mm)
-
WYSOKOŚĆ (mm)
-
GŁĘBOKOŚĆ (mm)
-
MATERIAŁ GŁÓWNY

PAMIĘTAJ!

Zanim zdecydujesz się na produkt możesz zamówić próbki materiału! Zdjęcie nie odzwierciedla tak dobrze wybarwienia i struktury materiału jak próbka trzymana w dłoni. Kosztują jedynie 4,99 PLN!


ZOBACZ

Garderoby na wymiar – funkcjonalne projektowanie przestrzeni

Garderoba, nazywana sercem domu, zasługuje na szczególną uwagę podczas projektowania. Odpowiednio urządzona garderoba to klucz do utrzymania porządku i łatwego dostępu do codziennych ubrań oraz akcesoriów. Wybór mebli na wymiar staje się zatem kluczowym elementem tego procesu, umożliwiając stworzenie funkcjonalnego i estetycznego otoczenia. Garderoba na wymiar pozwala dostosować przestrzeń do ilości ubrań, butów i akcesoriów, zapewniając jednocześnie elegancję i porządek.

Krok po kroku do idealnej garderoby

Projektowanie mebli do garderoby zaczyna się od dokładnych pomiarów pomieszczenia. Warto skorzystać z konfiguratora na stronie ewodd.com, aby precyzyjnie dostosować każdy mebel do dostępnych metrów i nawet milimetrów. Kluczowym aspektem jest analiza ilości ubrań sezonowych, obuwia, akcesoriów, swetrów, spodni i innych elementów garderoby. Wysoka przestrzeń na długie płaszcze, odpowiednia ilość półek na koszulki, swetry, spodnie czy spódnice, to istotne elementy funkcjonalnej garderoby. Półki na obuwie, miejsce na dodatkowe komplety pościeli czy kocy, a także odpowiednie miejsce na biżuterię i zegarki, to szczegóły, które warto uwzględnić w projekcie. Wybór materiałów, takich jak płyta meblowa czy płyta laminowana, pozwala na stworzenie eleganckich i trwałych mebli. Kolorystyka często oscyluje wokół bieli i odcieni beżu, co dodaje garderobie lekkości i przyjemnej atmosfery. Szuflady oraz kosze wysuwane na bieliznę to kolejne elementy, które sprawiają, że garderoba staje się praktyczną strefą organizacji i elegancji. Planując garderobę na wymiar, dbajmy o każdy detal, zapewniając sobie funkcjonalność i estetykę w jednym.

Masz pytania?

Tel.: + 48 727 444 009
Mail: info@ewodd.com

Poradnik video

Rozwiązane idealne
dla wzrokowców

Sprawdź nasz FAQ

Wolisz czytać?
 

Orły malarstwa

Laureat Orły Meblarstwa

II miejsce w Plebiscycie

Co o nas mówią klienci?

Zobacz opinie o nas

Doskonała
Na podstawie 4 opinii
Katarzyna Nowak
Katarzyna Nowak
2023-10-13
Super jakość, profesjonalna obsługa, idealne produkty i fantastyczny pomysł z konfiguratorem mebli online! Polecam i sama na pewno wrócę po kolejne mebelki.🩷
Piotr Piecuch
Piotr Piecuch
2023-09-12
Polecam
Armanem
Armanem
2023-09-12
Świetna firma, polecam
Rafał Ciastoń
Rafał Ciastoń
2023-09-12
Rzetelna firma. Zakupiłem pułki i były naprawdę dobrze wykonane. Polecam