Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
ewodd logo
Kategorie produktów
CENA
-
SZEROKOŚĆ (mm)
-
WYSOKOŚĆ (mm)
-
GŁĘBOKOŚĆ (mm)
-
MATERIAŁ GŁÓWNY

PAMIĘTAJ!

Zanim zdecydujesz się na produkt możesz zamówić próbki materiału! Zdjęcie nie odzwierciedla tak dobrze wybarwienia i struktury materiału jak próbka trzymana w dłoni. Kosztują jedynie 4,99 PLN!


ZOBACZ

Blaty drewnopodobne – alternatywa dla drewna

Blat drewnopodobny to najczęściej spotykana alternatywa tych drewnianych głównie ze względu na niższą cenę. Jakościowo blat ten niczym nie odbiega od blatu drewnianego, różni go wyłącznie wnętrze. Sprawdzi się w każdym pomieszczeniu Twojego domu. Wystarczy tylko dopasować rodzaj materiału, strukturę oraz wybarwienie. Blat drewnopodobny jest równie wytrzymały, o tak samo nowoczesnym i designerskim wyglądzie jak naturalne blaty drewniane i zapewne dlatego już od wielu lat utrzymuje się na wysokiej pozycji. 

Drewnopodobne blaty – jaki materiał wybrać?

Najlepszym materiałem drewnopodobnym jest sklejka lub mdf fornirowany, ponieważ oba te gatunki świetnie odzwierciedlają ich naturalne pochodzenie i praktycznie w niczym nie odbiegają od blatów drewnianych. W naszej ofercie znajdziesz sklejkę laminowaną białą i szarą lub całkowicie surową. Jeśli zdecydujesz się na surową sklejkę z przeznaczeniem do kuchni, czy łazienki pamiętaj by zabezpieczyć ją przed wilgocią – należy pokryć strukturę drewnianą lakierem, czy odpowiednim woskiem. Kolejną alternatywą blatów drewnianych w naszym asortymencie jest mdf fornirowany dostępny w kilku rodzajach od dębu, sosnę, orzecha, aż po klon w wielu możliwych wybarwieniach każdego z nich. Można również rozważyć płytę MDF lakierowaną na jeden z 213 kolorów z palety RAL. Lakierowany blat z pewnością przykuję niejedno spojrzenie, a dzięki taki szerokiej gamie dostępnych kolorów i dwóch wariantach wykończenia w półmacie lub połysku można mocno zaszaleć z formą docelową.

Wybierając drewnopodobne blaty kuchenne, inwestujesz w harmonię między klasycznym pięknem, jakie daje naturalne drewno, a nowoczesnością i wytrzymałością laminatów. Te ekonomiczne rozwiązania doskonale odwzorowują wygląd i fakturę drewna, jednocześnie oferując łatwość konserwacji i odporność na codzienne użytkowanie. Interesują Cię blaty laminowane? Blat laminowany, z różnorodnością wzorów i kolorów, pozwala na spersonalizowanie kuchni i dostosowanie jej do indywidualnego stylu wnętrza. Dzięki technologii laminowania, blat kuchenny może zachować estetyczny wygląd przez lata, bez konieczności częstego renowowania. W przypadku zamówień, nasze blaty oferujemy z wygodną opcją wysyłki, co umożliwia łatwe i szybkie otrzymanie produktu bezpośrednio do domu. Drewnopodobny blat to praktyczne i stylowe dopełnienie każdej kuchni, dostarczając piękna i funkcjonalności, bez obciążania domowego budżetu.

Zapraszamy do konfiguracji blatu drewnopodobnego. Z pewnością znajdziesz materiał idealnie pasujący do Twojego pomieszczenia. Sprawdź wszystkie nasze blaty z drewna!

prosimy rozważyć metodę wysyłki, możliwości wysyłki blatu paczką

Masz pytania?

Tel.: + 48 727 444 009
Mail: info@ewodd.com

Poradnik video

Rozwiązane idealne
dla wzrokowców

Sprawdź nasz FAQ

Wolisz czytać?
 

Orły malarstwa

Laureat Orły Meblarstwa

II miejsce w Plebiscycie

Co o nas mówią klienci?

Zobacz opinie o nas

Doskonała
Na podstawie 4 opinii
Katarzyna Nowak
Katarzyna Nowak
2023-10-13
Super jakość, profesjonalna obsługa, idealne produkty i fantastyczny pomysł z konfiguratorem mebli online! Polecam i sama na pewno wrócę po kolejne mebelki.🩷
Piotr Piecuch
Piotr Piecuch
2023-09-12
Polecam
Armanem
Armanem
2023-09-12
Świetna firma, polecam
Rafał Ciastoń
Rafał Ciastoń
2023-09-12
Rzetelna firma. Zakupiłem pułki i były naprawdę dobrze wykonane. Polecam