Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
Zanim zdecydujesz się na produkt możesz zamówić próbki materiału! Zdjęcie nie odzwierciedla tak dobrze wybarwienia i struktury materiału jak próbka trzymana w dłoni. Kosztują jedynie 4,99 PLN!
Showing 1–12 of 70 results












Zaczynasz przygodę z gastronomią lub pragniesz odnowić swój lokal? Zapewne wiesz, jak ważny dla Twoich gości jest wystrój lokalu. Musi być to nie tylko funkcjonalne i estetyczne miejsce, ale również przyciągające uwagę. Warto, aby klient miał pozytywne wrażenia po pierwszym kontakcie z lokalem i chętnie do niego wracał. Poprzez zastosowanie naszych mebli na wymiar, idealnie wykorzystasz dostępną w lokalu przestrzeń.
Do baru idealnie sprawdzą się meble w stylu barowym, czyli wysokie krzesła na jednej nodze oraz stoliki tego typu. W zależności od preferowanego stylu można postawić na drewniane bądź metalowe wykończenie mebli. Takie rozwiązanie pomoże zyskać przestrzeń i zwiększy ilość stolików. Bar kojarzy się z napojami i przekąskami, dlatego nie warto inwestować w obszerne blaty drewniane.
Wybierając meble do restauracji można zdecydować się zarówno na stoły z małymi jak i dużymi blatami. W restauracji dobrym rozwiązaniem jest postawienie na styl tradycyjny, skandynawski, a także industrialny. Podstawą tych trendów jest drewno. Warto postawić na jeden gatunek, np. buk, dąb, jesion lub sosnę. Różnica w tych stylach polega na wykończeniu. W stylu industrialnym wykorzystujemy metalowe widoczne okucia np. nóżki. Wybierając styl skandynawski warto wybrać białe dodatki. Sprawią one, że przestrzeń stanie się przytulna, ale i elegancka.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mebli do restauracji. Z nami z pewnością urządzisz swój wymarzony lokal gastronomiczny.
Tak, sklejka brzozowa to materiał stworzony do zadań specjalnych. Jest znacznie twardsza i bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne (uderzenia, wgniecenia) niż płyta wiórowa czy miękkie drewno sosnowe. Odpowiednie zabezpieczenie powierzchni profesjonalnymi lakierami o podwyższonej ścieralności sprawia, że blaty Ewodd zachowują estetyczny wygląd nawet przy setkach gości dziennie, co czyni je doskonałą inwestycją na lata.
W gastronomii higiena to priorytet. Nasze meble posiadają gładką, nieporowatą powierzchnię, która jest łatwa do dezynfekcji i czyszczenia. Stosujemy lakiery i oleje bezpieczne dla użytkowników, które tworzą szczelną barierę przed wnikaniem zabrudzeń z jedzenia czy napojów (np. wina, kawy). Do codziennej pielęgnacji wystarczą standardowe środki czystości używane w gastronomii, pod warunkiem, że nie zawierają one agresywnych substancji żrących.
Optymalizacja przestrzeni to nasza specjalność. W przeciwieństwie do hurtowni oferujących tylko standardowe wymiary (np. 80×80 cm), w Ewodd możesz zamówić stoły i blaty barowe co do milimetra. Pozwala to idealnie dopasować stoliki do wnęk czy parapetów, maksymalizując liczbę nakryć (tzw. “covers”) bez utraty komfortu klientów i ciągów komunikacyjnych dla kelnerów.
Wiemy, jak irytujący jest chwiejący się stolik przy jedzeniu zupy czy piciu kawy. Nasze meble charakteryzują się solidną konstrukcją i odpowiednią wagą, co zapewnia im stabilność. Korzystamy z przemyślanych rozwiązań konstrukcyjnych oraz możliwości zastosowania stopek z regulacją poziomu, co pozwala zniwelować ewentualne nierówności podłogi w lokalu.
Zdecydowanie. Widoczne warstwy sklejki i minimalistyczny design to hit w nowoczesnych aranżacjach typu loft, industrial czy skandynawskie bistro. Nasze meble budują “klimat” miejsca – są autentyczne, ciepłe w dotyku i fotogeniczne (co sprzyja udostępnianiu zdjęć wnętrza przez gości w social mediach), a jednocześnie na tyle uniwersalne, że łatwo zmienić charakter lokalu samymi dodatkami.
Tak, obsługujemy klientów B2B. Nasz park maszynowy pozwala na produkcję seryjną przy zachowaniu powtarzalności wymiarów i jakości każdego elementu. Oferujemy spójne wyposażenie dla całego lokalu – od stolików, przez bary, aż po regały ekspozycyjne i zabudowę zaplecza. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia indywidualnych warunków współpracy i terminów realizacji.