Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
ewodd logo
Kategorie produktów
CENA
-
SZEROKOŚĆ (mm)
-
WYSOKOŚĆ (mm)
-
GŁĘBOKOŚĆ (mm)
-
MATERIAŁ GŁÓWNY

PAMIĘTAJ!

Zanim zdecydujesz się na produkt możesz zamówić próbki materiału! Zdjęcie nie odzwierciedla tak dobrze wybarwienia i struktury materiału jak próbka trzymana w dłoni. Kosztują jedynie 4,99 PLN!


ZOBACZ

Szafki na wino, regały i stojaki na wino – przechowywanie wina

Każda kolekcja wina, nawet ta najmniejsza, zasługuje na odpowiednią ekspozycję. W przypadku posiadania większej ilości butelek, warto zastanowić się nad konkretnym meblem, dzięki któremu będzie je łatwiej przechowywać. Idealnym rozwiązaniem będą meble, które posłużą nie tylko do przechowywania, ale też do ekspozycji właśnie. Tutaj mamy do wyboru kilka opcji. Od stojaka na wino, przez regał, aż po szafkę. Wszystko w zależności od preferencji, w które skład wchodzi materiał, wymiary i kolor.

Stojak na wino

Tradycyjne drewniane stojaki na wino są dobrym rozwiązaniem, gdy w domu nie mamy zbyt dużo miejsca. Szczególnie dobrze wyglądają pojedyncze stojaki na wino wykonane w stylu loftowym. Drewno połączone z elementami metalu dodaje stylu i elegancji. Kuchnia utrzymana w takim stylu będzie idealnym miejscem na stojak na butelki. Szeroki wybór rodzajów drewna i wybarwienia począwszy od buku, dębu, jesionu i skończywszy na sośnie, powoduje możliwość lepszego dopasowanie do konkretnego wnętrza.

Regał na wino

Regały na wino możemy podzielić na krzyżakowe oraz z okrągłymi wycięciami na poszczególne butelki. Pierwszy z nich to idealny mebel dla nowoczesnych przestrzeni. Nowoczesności nadaje temu nietypowa konstrukcja, która w zależności od wyboru może przypominać romby, kwadraty, heksagony bądź trójkąty. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby pomieszać te kształty. Będzie to przyjemny dla oka chaos.

Szafka na wino

Dobrym rozwiązaniem są również szafki na wino, szczególnie jeśli w kolekcji jest większa liczba butelek. Szafki występują w formie gablot, bądź prostych konstrukcji. Witryna idealnie sprawdzi się np. w salonie utrzymanym w stylu eklektycznym. Szafka ze szklanymi frontami wykończona nietuzinkowymi nogami znakomicie dopełni wnętrze. Natomiast meble w stylu kolonialnym skomponują się z tradycyjnymi wnętrzami. Mogą one pełnić nie tylko funkcję gabloty na wino, ale również posiadać szuflady bądź zabudowane półki na dodatkowe akcesoria.

Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty szafek na wino. Pamiętaj, że warto wyeksponować swoją niezwykłą kolekcję, tak by cieszyła nie tylko podniebienie ale i wzrok. A dzięki użyciu drewna, Twój mebel nabierze mocnego charakteru podkreślającego wnętrze.

Masz pytania?

Tel.: + 48 727 444 009
Mail: info@ewodd.com

Poradnik video

Rozwiązane idealne
dla wzrokowców

Sprawdź nasz FAQ

Wolisz czytać?
 

Orły malarstwa

Laureat Orły Meblarstwa

II miejsce w Plebiscycie

Co o nas mówią klienci?

Zobacz opinie o nas

Doskonała
Na podstawie 4 opinii
Katarzyna Nowak
Katarzyna Nowak
2023-10-13
Super jakość, profesjonalna obsługa, idealne produkty i fantastyczny pomysł z konfiguratorem mebli online! Polecam i sama na pewno wrócę po kolejne mebelki.🩷
Piotr Piecuch
Piotr Piecuch
2023-09-12
Polecam
Armanem
Armanem
2023-09-12
Świetna firma, polecam
Rafał Ciastoń
Rafał Ciastoń
2023-09-12
Rzetelna firma. Zakupiłem pułki i były naprawdę dobrze wykonane. Polecam