Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
ewodd logo
Kategorie produktów
CENA
-
SZEROKOŚĆ (mm)
-
WYSOKOŚĆ (mm)
-
GŁĘBOKOŚĆ (mm)
-
MATERIAŁ GŁÓWNY

PAMIĘTAJ!

Zanim zdecydujesz się na produkt możesz zamówić próbki materiału! Zdjęcie nie odzwierciedla tak dobrze wybarwienia i struktury materiału jak próbka trzymana w dłoni. Kosztują jedynie 4,99 PLN!


ZOBACZ

Wyświetlanie 1–12 z 26 wyników

Meble do pomieszczeń gospodarczych – odporne na wilgoć i zniszczenia

Pomieszczenia gospodarcze pełnią wiele różnych funkcji. Przede wszystkim służą do przechowywania różnych rzeczy, o dużych oraz małych gabarytach. Wybierając meble do tych pomieszczeń, w pierwszej kolejności zwracamy uwagę na funkcjonalność, a ich wygląd schodzi na drugi plan.

Jaki materiał wybrać?

Wybierając meble do pomieszczeń gospodarczych nie musimy decydować się na kosztowne i efektowne wyposażenie. Najistotniejsza w wyborze powinna być wytrzymałość materiału. Odpowiednim rozwiązaniem jest płyta MDF oraz płyta wiórowa, ze względu na niską cenę w połączeniu z wysoką jakością. Meble te powinny być w stanie utrzymywać ciężki asortyment. Są także narażone na działanie czynników zewnętrznych, w tym wilgoci. Biorąc to pod uwagę, warto odpowiednio zabezpieczyć materiał. Jeśli wybieramy meble do spiżarni, możemy rozważyć wybór drewna, które dodatkowo wpłynie na wygląd i estetykę pomieszczenia.

Jakie meble do garażu i piwnicy?

W tych pomieszczeniach najistotniejsza jest wytrzymałość materiału mebli. Warto zainwestować w pojemne regały o metalowym bądź drewnianym korpusie, które pomieszczą niezbędne narzędzia i wytrzymają duże obciążenia. Można też rozważyć skrzynię do przechowywania różnych rzeczy, przykładowo sprzętów sportowych czy narzędzi ogrodowych. W garażu oraz piwnicy równie dobrze sprawdzą się półki wiszące.

Jakie meble do spiżarni?

Warto postawić na otwarte regały drewniane, tak aby przy wejściu do pomieszczenia widzieć dany przedmiot i bez problemu po niego sięgnąć. W spiżarni wygląd i estetyka ma znaczenie, jednak najważniejsza jest funkcjonalność. W przypadku, gdy do dyspozycji mamy małą przestrzeń, można pokusić się o zabudowę całej ściany. W taki sposób najlepiej wykorzystać dostępną powierzchnię. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mebli do pomieszczeń gospodarczych. Z pewnością znajdziesz tutaj meble, które sprostają Twoim wymaganiom.

Masz pytania?

Tel.: + 48 727 444 009
Mail: info@ewodd.com

Poradnik video

Rozwiązane idealne
dla wzrokowców

Sprawdź nasz FAQ

Wolisz czytać?
 

Orły malarstwa

Laureat Orły Meblarstwa

II miejsce w Plebiscycie

Co o nas mówią klienci?

Zobacz opinie o nas

Doskonała
Na podstawie 4 opinii
Katarzyna Nowak
Katarzyna Nowak
2023-10-13
Super jakość, profesjonalna obsługa, idealne produkty i fantastyczny pomysł z konfiguratorem mebli online! Polecam i sama na pewno wrócę po kolejne mebelki.🩷
Piotr Piecuch
Piotr Piecuch
2023-09-12
Polecam
Armanem
Armanem
2023-09-12
Świetna firma, polecam
Rafał Ciastoń
Rafał Ciastoń
2023-09-12
Rzetelna firma. Zakupiłem pułki i były naprawdę dobrze wykonane. Polecam