Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
ewodd logo
Kategorie produktów
CENA
-
MATERIAŁ GŁÓWNY

PAMIĘTAJ!

Zanim zdecydujesz się na produkt możesz zamówić próbki materiału! Zdjęcie nie odzwierciedla tak dobrze wybarwienia i struktury materiału jak próbka trzymana w dłoni. Kosztują jedynie 4,99 PLN!


ZOBACZ

Nic nie znaleziono

Regał ciągły schodkowy – unikatowy układ elementów

Regał ciągły schodkowy to konstrukcja, która wyróżnia się szczególnym układem elementów. W tej formie mebla wieniec dolny stanowi pełną szerokość regału, najwyższy wieniec górny obejmuje całkowitą szerokość kolumny wraz z dwoma pionami, natomiast pozostałe wieńce górne tworzą całość szerokości kolumny wraz z jednym pionem. Ta precyzyjna kompozycja elementów staje się widoczna szczególnie w konstrukcji regału bez cokołu, gdzie wieniec dolny i cokół znajdują się pomiędzy pionami zewnętrznymi. Bliskie zbliżenia zdjęć pozwalają dokładnie zobaczyć ten szczególny układ elementów.

Idealne rozwiązanie dla pomieszczeń nietypowych wymiarów

Regały schodkowe doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach o nietypowych wymiarach. Ich elastyczność pozwala na stworzenie zabudowy pod sufit, wypełnienie niewielkich wnęk czy zagospodarowanie przestrzeni na poddaszu. To idealne rozwiązanie dla miłośników książek, ponieważ umożliwia stworzenie eleganckich biblioteczek, jednocześnie oferując miejsce do eksponowania innych przedmiotów. Doskonale sprawdzą się także jako funkcjonalne miejsce przechowywania dokumentów i segregatorów w przestrzeni biurowej lub gabinetowej. Jeśli zależy Ci na różnej wysokości segmentów, ta konfiguracja jest idealna do dostosowania mebla do Twoich unikalnych potrzeb.

Konfigurator mebli umożliwia samodzielne modyfikowanie regału, dostosowując go do własnych preferencji. Jeśli z czasem zauważysz, że potrzebujesz więcej półek lub całych segmentów (kolumn), możesz je łatwo dokupić, rozbudowując tym samym swój mebel. Zachęcamy do inspiracji poprzez zakładkę Realizacje oraz do korzystania z cennych informacji zawartych w zakładce Blog. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących konfiguracji naszych mebli, jesteśmy dostępni poprzez formularz kontaktowy na dole naszej strony. Jesteśmy tutaj, aby pomóc w każdym kroku tworzenia mebli dostosowanych do Twoich potrzeb.

Masz pytania?

Tel.: + 48 727 444 009
Mail: info@ewodd.com

Poradnik video

Rozwiązane idealne
dla wzrokowców

Sprawdź nasz FAQ

Wolisz czytać?
 

Orły malarstwa

Laureat Orły Meblarstwa

II miejsce w Plebiscycie

Co o nas mówią klienci?

Zobacz opinie o nas

Doskonała
Na podstawie 4 opinii
Katarzyna Nowak
Katarzyna Nowak
2023-10-13
Super jakość, profesjonalna obsługa, idealne produkty i fantastyczny pomysł z konfiguratorem mebli online! Polecam i sama na pewno wrócę po kolejne mebelki.🩷
Piotr Piecuch
Piotr Piecuch
2023-09-12
Polecam
Armanem
Armanem
2023-09-12
Świetna firma, polecam
Rafał Ciastoń
Rafał Ciastoń
2023-09-12
Rzetelna firma. Zakupiłem pułki i były naprawdę dobrze wykonane. Polecam