Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
ewodd logo
Kategorie produktów
CENA
-
MATERIAŁ GŁÓWNY

PAMIĘTAJ!

Zanim zdecydujesz się na produkt możesz zamówić próbki materiału! Zdjęcie nie odzwierciedla tak dobrze wybarwienia i struktury materiału jak próbka trzymana w dłoni. Kosztują jedynie 4,99 PLN!


ZOBACZ

Nic nie znaleziono

Regał ciągły: strefa TV – wyjątkowa konstrukcja

Regał ciągły, z wydzieloną sekcją na TV, prezentuje się inaczej niż jego segmentowy odpowiednik. Charakterystyczną cechą tej konstrukcji jest obecność wieńca górnego i dolnego, które obejmują całą szerokość regału. Istotną różnicą w porównaniu do regału segmentowego jest brak cokołu. W przypadku regału ciągłego z cokołem, wieniec górny stanowi pełną szerokość mebla, natomiast wieniec dolny oraz cokół znajdują się pomiędzy pionami zewnętrznymi. Każdy mebel na wymiar, z tego rodzaju konstrukcją, łączy w sobie funkcjonalność i estetykę. Projektując z nami, masz możliwość stworzenia mebli, które nie tylko idealnie spełniają swoją rolę, ale także zachwycają designem. To rozwiązanie świetnie prezentuje się zarówno w przedpokoju, salonie, jak i pokoju gościnnym.

Funkcjonalność i elastyczność przestrzeni

System wnętrz oferuje Ci możliwość zagospodarowania przestrzeni dookoła sekcji na TV. Przegródki, drzwi i szuflady są elementami, które możesz dostosować do swoich potrzeb, tworząc idealne miejsce na przechowywanie sprzętu elektronicznego, książek, czy dekoracyjnych przedmiotów. Mimo że nazwa konfiguracji wskazuje na dedykowane miejsce dla telewizora, nie musi to być jedynie jego przeznaczenie. Ta wyjątkowa przestrzeń może być także idealnym miejscem na umieszczenie okna, obrazu czy kaloryfera, dodając wyjątkowy charakter całemu pomieszczeniu. Zachęcamy do zapoznania się z zakładką “realizacje”, gdzie znajdziesz gotowe projekty, inspirujące różnorodnością możliwości. Dodatkowo, w zakładce Blog znajdziesz przydatne informacje, które pomogą Ci w procesie tworzenia wymarzonego mebla. Jeśli masz pytania dotyczące konfiguracji naszych mebli, jesteśmy do Twojej dyspozycji – skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego na samym dole naszej strony.

Masz pytania?

Tel.: + 48 727 444 009
Mail: info@ewodd.com

Poradnik video

Rozwiązane idealne
dla wzrokowców

Sprawdź nasz FAQ

Wolisz czytać?
 

Orły malarstwa

Laureat Orły Meblarstwa

II miejsce w Plebiscycie

Co o nas mówią klienci?

Zobacz opinie o nas

Doskonała
Na podstawie 4 opinii
Katarzyna Nowak
Katarzyna Nowak
2023-10-13
Super jakość, profesjonalna obsługa, idealne produkty i fantastyczny pomysł z konfiguratorem mebli online! Polecam i sama na pewno wrócę po kolejne mebelki.🩷
Piotr Piecuch
Piotr Piecuch
2023-09-12
Polecam
Armanem
Armanem
2023-09-12
Świetna firma, polecam
Rafał Ciastoń
Rafał Ciastoń
2023-09-12
Rzetelna firma. Zakupiłem pułki i były naprawdę dobrze wykonane. Polecam