Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
ewodd logo
Kategorie produktów
CENA
-
MATERIAŁ GŁÓWNY

PAMIĘTAJ!

Zanim zdecydujesz się na produkt możesz zamówić próbki materiału! Zdjęcie nie odzwierciedla tak dobrze wybarwienia i struktury materiału jak próbka trzymana w dłoni. Kosztują jedynie 4,99 PLN!


ZOBACZ

Nic nie znaleziono

Regał wiszący: strefa TV – nowoczesna konstrukcja i innowacyjna koncepcja pionów

Konstrukcja regału wiszącego w strefie TV charakteryzuje się unikalnym rozmieszczeniem deski górnej i dolnej, znajdujących się pomiędzy pionami zewnętrznymi. Piony wewnętrzne, natomiast, rozmieszczone są między górną a dolną deską, tworząc solidną i nowoczesną strukturę. Ciekawym elementem tego regału jest ukryty system wieszający, który umożliwia regulację wysokości nawet po zamontowaniu mebla na ścianie. W każdym meblu na wymiar znajdziesz harmonijne połączenie funkcjonalności i designu. Projektując z nami swoje wymarzone meble, eksplorujesz bogactwo różnorodności, a nasze realizacje prezentują się wyjątkowo w każdym pomieszczeniu.

Funkcjonalność i estetyka w strefie TV

System wnętrz oferuje w regale przegródki, drzwi oraz szuflady, które pozwalają efektywnie zagospodarować przestrzeń wokół wyznaczonej strefy TV. Nazwa wskazuje na przeznaczenie tego mebla na telewizor, jednak równie śmiało można go wykorzystać na okno, obraz czy inne “przeszkody” ścienne. Regał ten doskonale sprawdza się w małych przestrzeniach, ponieważ zajmuje niewiele miejsca i może być zawieszony na dowolnej wysokości. To funkcjonalne miejsce do przechowywania książek, płyt, czy dokumentów. Ponadto, stanowi idealne miejsce na dekoracje, takie jak świece czy kwiaty, które nadadzą życia i charakteru Twojemu meblowi. Znajdź inspiracje w zakładce “Realizacje” i zgłęb dodatkowe informacje w zakładce “Blog”. W razie pytań dotyczących konfiguracji naszych mebli, skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego na samym dole naszej strony. Jesteśmy gotowi służyć pomocą i odpowiedzieć na Twoje pytania.

Masz pytania?

Tel.: + 48 727 444 009
Mail: info@ewodd.com

Poradnik video

Rozwiązane idealne
dla wzrokowców

Sprawdź nasz FAQ

Wolisz czytać?
 

Orły malarstwa

Laureat Orły Meblarstwa

II miejsce w Plebiscycie

Co o nas mówią klienci?

Zobacz opinie o nas

Doskonała
Na podstawie 4 opinii
Katarzyna Nowak
Katarzyna Nowak
2023-10-13
Super jakość, profesjonalna obsługa, idealne produkty i fantastyczny pomysł z konfiguratorem mebli online! Polecam i sama na pewno wrócę po kolejne mebelki.🩷
Piotr Piecuch
Piotr Piecuch
2023-09-12
Polecam
Armanem
Armanem
2023-09-12
Świetna firma, polecam
Rafał Ciastoń
Rafał Ciastoń
2023-09-12
Rzetelna firma. Zakupiłem pułki i były naprawdę dobrze wykonane. Polecam