Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
ewodd logo
Kategorie produktów
CENA
-
MATERIAŁ GŁÓWNY

PAMIĘTAJ!

Zanim zdecydujesz się na produkt możesz zamówić próbki materiału! Zdjęcie nie odzwierciedla tak dobrze wybarwienia i struktury materiału jak próbka trzymana w dłoni. Kosztują jedynie 4,99 PLN!


ZOBACZ

Nic nie znaleziono

Regał ciągły: strefa drzwi – wieniec górny i dolny

Regał ciągły, z wydzieloną sekcją na drzwi, wyróżnia się nietypową konstrukcją, szczególnie w porównaniu do regału segmentowego. Jego charakterystyczną cechą są wieńce górny i dolny, które obejmują całą szerokość regału. W przeciwieństwie do regału segmentowego z cokołem, w regale ciągłym z cokołem, wieniec górny stanowi pełną szerokość mebla, a wieniec dolny oraz cokół są umieszczone pomiędzy pionami zewnętrznymi. W każdym indywidualnie zaprojektowanym meblu znajdziesz harmonię funkcjonalności i estetyki. Pozwól nam wspólnie stworzyć Twoje wymarzone meble na wymiar, eksplorując ich różnorodność. Co najważniejsze, nasze realizacje doskonale prezentują się w każdym pomieszczeniu.

Wyjątkowa struktura, funkcjonalność i przestrzeń

System wnętrz oferuje nie tylko estetyczną sekcję na drzwi, ale także funkcjonalność poprzez przegródki, drzwi i szuflady. To elastyczne rozwiązania, które możesz dostosować do swoich potrzeb, tworząc idealne miejsce na przechowywanie i eksponowanie przedmiotów wokół wyznaczonej strefy. Mimo że nazwa konfiguracji wskazuje na umiejscowienie drzwi, równie dobrze może to być idealne miejsce na okno czy kaloryfer. Tego rodzaju regał doskonale sprawdzi się w zagospodarowywaniu dużych, otwartych przestrzeni, idealnie komponując się zarówno w salonie, gdzie może pełnić funkcję miejsca na książki czy kwiaty, jak i w garderobie czy pokoju dziecięcym, gdzie świetnie spełni rolę praktycznej szafy na zabawki.

Zapraszamy do zakładki Realizacje, gdzie znajdziesz gotowe projekty, inspirujące różnorodnością możliwości. Dodatkowe informacje i wskazówki odnajdziesz w zakładce Blog. Jeśli masz pytania dotyczące konfiguracji naszych mebli, nie wahaj się skontaktować z nami za pomocą formularza dostępnego na samym dole naszej strony.

Masz pytania?

Tel.: + 48 727 444 009
Mail: info@ewodd.com

Poradnik video

Rozwiązane idealne
dla wzrokowców

Sprawdź nasz FAQ

Wolisz czytać?
 

Orły malarstwa

Laureat Orły Meblarstwa

II miejsce w Plebiscycie

Co o nas mówią klienci?

Zobacz opinie o nas

Doskonała
Na podstawie 4 opinii
Katarzyna Nowak
Katarzyna Nowak
2023-10-13
Super jakość, profesjonalna obsługa, idealne produkty i fantastyczny pomysł z konfiguratorem mebli online! Polecam i sama na pewno wrócę po kolejne mebelki.🩷
Piotr Piecuch
Piotr Piecuch
2023-09-12
Polecam
Armanem
Armanem
2023-09-12
Świetna firma, polecam
Rafał Ciastoń
Rafał Ciastoń
2023-09-12
Rzetelna firma. Zakupiłem pułki i były naprawdę dobrze wykonane. Polecam