Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
ewodd logo
Kategorie produktów
CENA
-
MATERIAŁ GŁÓWNY

PAMIĘTAJ!

Zanim zdecydujesz się na produkt możesz zamówić próbki materiału! Zdjęcie nie odzwierciedla tak dobrze wybarwienia i struktury materiału jak próbka trzymana w dłoni. Kosztują jedynie 4,99 PLN!


ZOBACZ

Nic nie znaleziono

Regał segmentowy – charakterystyczna struktura kolumnowa

Regał segmentowy, zgodnie z nazwą, składa się z indywidualnych segmentów, tworzących kolumny. Jego specyfiką jest podział desek górnych oraz dolnych za pomocą pionów, które ciągną się od samego dołu do samej góry mebla. Warto zauważyć, że konstrukcja ta może, ale nie musi obejmować cokołu. Podstawowy regał segmentowy, stworzony przede wszystkim z myślą o wysokich i ciasnych przestrzeniach, cechuje się jednocześnie prostotą montażu. Dzięki niemu można skonstruować zabudowę sięgającą sufitu, efektywnie wypełnić niestandardowe wnęki, a także wykorzystać przestrzeń poddasza lub inne pomieszczenia użytkowe. Taki regał doskonale nadaje się jako biblioteczka dla miłośników książek, umożliwiając eksponowanie różnych przedmiotów. Ponadto, sprawdza się idealnie jako praktyczne miejsce do przechowywania dokumentów i segregatorów w przestrzeni biurowej czy gabinetowej, jako meble do biura. Możliwość dostosowania wysokości segmentów bez problemu spełni indywidualne oczekiwania, a intuicyjny konfigurator pozwoli na modyfikację mebla według własnych potrzeb. W przypadku ewentualnej potrzeby rozbudowy o dodatkowe półki lub kolumny, oferujemy możliwość łatwego zamówienia, umożliwiając rozszerzenie funkcjonalności mebla w dowolnym momencie.

Inspiracje i wiedza na ewodd.com

Zapraszamy do zakładki “realizacje”, gdzie znajdziesz gotowe projekty, inspirujące różnorodnością możliwości konfiguracji regału segmentowego. Dalsza wiedza i praktyczne wskazówki dotyczące projektowania mebli dostępne są w zakładce Blog. Niezależnie od tego, czy zastanawiasz się nad stworzeniem nowego regału, czy dostosowaniem istniejącego, nasze materiały pomogą Ci w procesie tworzenia wymarzonego mebla. Jeśli masz pytania dotyczące konfigurowania naszych mebli, skorzystaj z formularza kontaktowego, który znajdziesz na samym dole naszej strony. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje zapytania i wspomóc Cię w kreowaniu idealnego mebla do Twojego wnętrza.

Masz pytania?

Tel.: + 48 727 444 009
Mail: info@ewodd.com

Poradnik video

Rozwiązane idealne
dla wzrokowców

Sprawdź nasz FAQ

Wolisz czytać?
 

Orły malarstwa

Laureat Orły Meblarstwa

II miejsce w Plebiscycie

Co o nas mówią klienci?

Zobacz opinie o nas

Doskonała
Na podstawie 4 opinii
Katarzyna Nowak
Katarzyna Nowak
2023-10-13
Super jakość, profesjonalna obsługa, idealne produkty i fantastyczny pomysł z konfiguratorem mebli online! Polecam i sama na pewno wrócę po kolejne mebelki.🩷
Piotr Piecuch
Piotr Piecuch
2023-09-12
Polecam
Armanem
Armanem
2023-09-12
Świetna firma, polecam
Rafał Ciastoń
Rafał Ciastoń
2023-09-12
Rzetelna firma. Zakupiłem pułki i były naprawdę dobrze wykonane. Polecam