Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
ewodd logo
Kategorie produktów
CENA
-
MATERIAŁ GŁÓWNY

PAMIĘTAJ!

Zanim zdecydujesz się na produkt możesz zamówić próbki materiału! Zdjęcie nie odzwierciedla tak dobrze wybarwienia i struktury materiału jak próbka trzymana w dłoni. Kosztują jedynie 4,99 PLN!


ZOBACZ

Nic nie znaleziono

Konfigurator mebli – Twoje wymarzone meble drewniane

Zakup nowych mebli potrafi stanowić nie lada wyzwanie. Dopasowanie elementów umeblowania do wielkości pomieszczenia lub innych mebli nie jest łatwym zadaniem. Konfigurator mebli Ewodd to bardzo nowoczesna aplikacja internetowa, która pozwala użytkownikom na tworzenie spersonalizowanych projektów mebli. Możesz wybierać spośród szerokiej gamy materiałów, ich kolorów i grubości oraz innych opcji, aby stworzyć meble na wymiar, idealnie dopasowane do swoich potrzeb. Konfigurator pozwala na tworzenie mebli o dowolnych wymiarach – co do milimetra!, dzięki czemu mogą one idealnie pasować do każdego pomieszczenia, wnęki, a nawet innych mebli znajdujących się już we wnętrzach. Konfigurator daje również możliwość wyboru dodatkowych opcji, takich jak: wycięcie na listwę przypodłogową, rodzaj i kolor ściany tylnej, półki dostosowane do nawiertów co 32 mm w wybranych sekcjach, czy systemów otwierania drzwi i szuflad: uchwyt, gałka, dotyk, wycięcie na palec. Wszystkie te możliwości pozwalają uczynić regał bardziej funkcjonalnym.

Zaprojektuj swoje meble – cechy konfiguratora mebli

Masz problem z doborem mebli do swoich wnętrz? Do Twojej dyspozycji oddajemy nasz konfigurator, który ma nieograniczone możliwości. Należy tylko poświęcić trochę czasu i zabawić się formą, aby stworzyć mebel, jaki będzie spełniał Twoje oczekiwania. Dzięki temu nowoczesnemu narzędziu możesz stworzyć regał, którym zabudujesz telewizor, okno lub kaloryfer, a nawet wstawisz kanapę w wolną sekcję. Wystarczy użyć trochę wyobraźni lub zainspirować się gotowymi projektami jakie znajdziesz w zakładce nasze realizacje. Kolejno wybierz odpowiednią konfigurację, tudzież regał ze strefą TV i drzwi, a wszystko w momencie stanie się możliwe. Regał segmentowy to konstrukcja, która idealnie sprawdza się w projektach pod sam sufit, ponieważ jego dolne i górne deski są podzielone na osobne półki do każdego z segmentów i nie trzeba nakładać je na piony, jak w przypadku regału ciągłego. W ten sposób zaprojektujesz nie tylko regały, ale też szafki, biurka, meble do salonu, kuchni, czy sypialni.

Konfigurator mebli – stwórz swoje wymarzone meble

Jeśli jednak poszukujesz mebla idealnie skrojonego na miarę Twoich trudnych przestrzeni, ponieważ znajdują się tam skosy, komin, czy belki konstrukcyjne koniecznie skorzystaj z konfiguracji regał zmienna głębokość. Dzięki tej konstrukcji zabudujesz wszystko, co wydawało się być problematyczne w Twoich wnętrzach, a nawet stworzysz więcej niż oczekujesz, ponieważ każdy segment może mieć inną głębokość i wysokość. Także każdy poziom może zmieniać głębokość, co pozwoli na stworzenie unikatowego kredensu, czy regału o niejednolitym układzie. Dla sympatyków klasycznej formy mebla polecamy konfigurację regał ciągły, wtedy górna powierzchnia to jednostajny element na którym wyeksponujesz wszystkie swoje pamiątki, ozdobne ramki na zdjęcia, kwiaty w donicach, czy sprzęty rtv. Kiedy nie chcesz, aby Twój mebel stał na podłodze, ponieważ interesuje cię wyłącznie forma mebla wiszącego również mamy na to rozwiązanie, ponieważ w każdej oferowanej przez nas konstrukcji masz możliwość wyboru regału wiszącego uzbrojonego w odpowiednie okucia. Nie zwlekaj – przejrzyj naszą ofertę konfiguratora mebli on-line i skorzystaj z jego funkcji. Wybierz rodzaj drewna, i zacznij konfigurować! Z nami zaprojektujesz każdy stół, czy krzesło. Jeśli tylko pojawią się wątpliwości, czy problemy w tworzeniu swojego wymarzonego mebla nie wahaj się i szybko skorzystaj z naszych materiałów pomocowych lub bezpośrednio z pomocy jednego z naszych specjalistów!

Skonfiguruj dla siebie meble na wymiar i swoją wymarzoną przestrzeń!

Masz pytania?

Tel.: + 48 727 444 009
Mail: info@ewodd.com

Poradnik video

Rozwiązane idealne
dla wzrokowców

Sprawdź nasz FAQ

Wolisz czytać?
 

Orły malarstwa

Laureat Orły Meblarstwa

II miejsce w Plebiscycie

Co o nas mówią klienci?

Zobacz opinie o nas

Doskonała
Na podstawie 4 opinii
Katarzyna Nowak
Katarzyna Nowak
2023-10-13
Super jakość, profesjonalna obsługa, idealne produkty i fantastyczny pomysł z konfiguratorem mebli online! Polecam i sama na pewno wrócę po kolejne mebelki.🩷
Piotr Piecuch
Piotr Piecuch
2023-09-12
Polecam
Armanem
Armanem
2023-09-12
Świetna firma, polecam
Rafał Ciastoń
Rafał Ciastoń
2023-09-12
Rzetelna firma. Zakupiłem pułki i były naprawdę dobrze wykonane. Polecam