Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
ewodd logo
meble

Zakup półek na ściany

Chociaż wydawać by się mogło, że wybór i zakup półek na ścianę to prosta rzecz, z tym twierdzeniem nie zgodzi się nikt, kto chociaż raz musiał to zrobić. Półki na ścianę to najprostszy mebel, który jednak potrafi przyprawić osobę urządzającą wnętrze o zawrót głowy. Dlaczego najzwyklejsze półki potrafią tak zdenerwować?”

Półka półce nierówna

Gdy planujemy urządzenie mieszkania, w głowie świta nam pomysł na ścianę, na której umieścimy półki. Gdy idziemy do sklepu po ich zakup okazuje się, że nie wiemy co wybrać. Gotowe półki mają różne grubości i rozmiary. Jeśli wybierzemy za grube, a mieszkamy w małym mieszkaniu, ściana z półkami będzie wydawała się toporna i przytłoczy pomieszczenie. Biorąc z kolei zbyt cienkie będziemy się martwić, że nie utrzymają one ciężaru na przykład kilkunastu książek. W sklepach meblowych mamy z reguły do wyboru półki w kilku długościach. Może okazać się, że na naszej niestandardowej ścianie żadna z nich nie będzie wyglądała dobrze. Co wtedy zrobić?

Półki na wymiar

Aby uniknąć tych dylematów, po prostu zamówmy drewniane półki na wymiar. Dlaczego jest to dobre rozwiązanie? Bardzo ważne w tym przypadku jest wsparcie mailowe lub telefoniczne producenta półek. Doradzi on, jakie półki wybrać i jak je zamocować, aby dobrze się trzymały. Zazwyczaj producenci zalecają, by półki z niewidocznymi uchwytami nie były na albumy, encyklopedie lub inne ciężkie gabaryty – do ciężkich zadań lepiej wybrać półki ze wspornikami. Te pierwsze sprawdzą się za to idealnie do postawienia na nich lekkich bibelotów, kilku książek czy ramek ze zdjęciami. Jednak co najważniejsze, możemy dokładnie określić parametry półki. Chodzi przede wszystkim o jej długość. Możemy dopasować ją tak, aby idealnie wkomponowywała się w nasze mieszkanie. Aby jeszcze bardziej ułatwić sobie to zadanie, najlepiej jest to zrobić… przez Internet! Wystarczy znaleźć firmę, która na swojej stronie posiada konfigurator mebli. Wpisujemy w niego interesujące nas parametry półek, wybieramy rodzaj drewna, dopytujemy obsługi sklepu o wytrzymałość półek, robimy przelew… i już! Czekamy, aż gotowe meble zostaną dostarczone prosto pod nasze drzwi. Bez zbędnego biegania po sklepach i marnowania czasu. Ważne jest również to, że kupujemy w ten sposób dobry jakościowo produkt w rozsądnej cenie. Producent dostarcza półki bezpośrednio do nas, zamiast doliczać koszty magazynowanie i ich transport z hurtowni.

meble

Zostaw komentarz:

Jak o nas mówią?

Zobacz opinie o nas

Doskonała
Na podstawie 4 opinii
Katarzyna Nowak
Katarzyna Nowak
2023-10-13
Super jakość, profesjonalna obsługa, idealne produkty i fantastyczny pomysł z konfiguratorem mebli online! Polecam i sama na pewno wrócę po kolejne mebelki.🩷
Piotr Piecuch
Piotr Piecuch
2023-09-12
Polecam
Armanem
Armanem
2023-09-12
Świetna firma, polecam
Rafał Ciastoń
Rafał Ciastoń
2023-09-12
Rzetelna firma. Zakupiłem pułki i były naprawdę dobrze wykonane. Polecam