Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
ewodd logo
serce z drewna

Urządź mieszkanie po swojemu – konfigurator mebli

Urządzanie mieszkania często przysparza wiele nerwów, ale i tyle samo frajdy. Świadomość, że wreszcie aranżujemy wszystkie pokoje w sposób, w jaki zawsze chcieliśmy mieszkać, cieszy nawet największą marudę. Czasami jednak zderzamy się z problemem znalezienia idealnych mebli do swojego domu. Okazuje się bowiem, że nasze pomieszczenia mają niestandardowe wymiary, co jest często spotykane w starym budownictwie, lub po prostu nie możemy znaleźć nic, co by nam pasowało. Jak poradzić sobie z tym problemem?

Meble na wymiar

Najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie mebli na wymiar. Możemy w ten sposób zaaranżować każde pomieszczenie dokładnie tak, jak chcemy. Każdy mebel spełni nasze wyśrubowane wymagania co do wysokości, szerokości i koloru. Zamawiając regał możemy dokładnie wskazać, które szafki mają być zamykane lub w którym miejscu powinny znaleźć się szuflady. Meble na wymiar najszybciej możemy zamówić przez Internet. Wystarczy wejść na stronę producenta mebli, który oferuje dedykowany do tego konfigurator mebli. Podajemy w nim wszystkie interesujące nas parametry, akceptujemy finalny produkt… i to wszystko. Czekamy, aż meble dojadą do naszego domu i będziemy mogli je zmontować.

Jakie meble możemy zamówić?

Meblem, który remontowicze najchętniej personalizują, jest regał. Każdy z nas ma swoje preferencje co do półek w nim. Jedni wolą, by były one otwarte, gdyż chcą na nich poustawiać bibeloty lub książki, inni preferują szafki zamykane, gdyż wprowadzają one wizualny porządek. Regał przeważnie jest największym i najbardziej dominującym pomieszczenie meblem. Dlatego powinien być do niego dobrze dopasowany. Wielu klientów producentów mebli zamawia również stoły robione na wymiar. Zwłaszcza właściciele małych mieszkań wiedzą, jak trudno jest dostać mały stół o zwykłej wysokości. Wielu ludzi przez Internet kupuje również zwykłe półki. Gdy zaplanują już ich rozkład na ścianie, a okazuje się, że gotowe produkty mają inne długości, niż te w ich planach, zamówienie półek na wymiar jest po prostu najrozsądniejszym wyjściem.

Zostaw komentarz:

Jak o nas mówią?

Zobacz opinie o nas

Doskonała
Na podstawie 4 opinii
Katarzyna Nowak
Katarzyna Nowak
2023-10-13
Super jakość, profesjonalna obsługa, idealne produkty i fantastyczny pomysł z konfiguratorem mebli online! Polecam i sama na pewno wrócę po kolejne mebelki.🩷
Piotr Piecuch
Piotr Piecuch
2023-09-12
Polecam
Armanem
Armanem
2023-09-12
Świetna firma, polecam
Rafał Ciastoń
Rafał Ciastoń
2023-09-12
Rzetelna firma. Zakupiłem pułki i były naprawdę dobrze wykonane. Polecam