Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
ewodd logo
Rectangle

Aranżacja pokoiku dziecięcego

Wyposażenie pokoiku dziecięcego

Przez pierwsze lata życia dziecka, najważniejszym meblem w jego pokoju jest łóżko. Zdrowe dla kręgosłupa, umieszczone na sztywnym podłożu, w cichym miejscu i z regulacją wysokości. Łóżeczko powinno być otoczone barierkami zabezpieczającymi i stać krótszym bokiem do ściany. W przypadku rodzin wielodzietnych, poleca się zakup łóżeczek piętrowych. Wyposażone w zdrowy i wygodny materac pozytywnie wpłynie na zdrowie i wychowanie malca. Obowiązek codziennego słania legowiska sprawi, że dziecko będzie pilne i dokładne.

meble

Istotną rolę odgrywa również biurko. Należy je ustawić w cichym miejscu, z lewej strony od okna, by dziecko mogło jak najdłużej korzystać z promieni słonecznych. Biurko powinno mieć funkcję regulowania wysokości w celu zachowania właściwego kąta między ramieniem a przedramieniem. Nad sekretarzykiem warto powiesić tablicę magnetyczną. Informacje zapisane na planszy będą rozwijać pamięć malucha. Nie obędzie się również bez szuflady i dodatkowej półki na książki i przybory szkolne.

meble

Urządzając pokój nie można również zapomnieć o dodatkowych mebelkach. Regały, szafeczki i półeczki odgrywają bardzo ważną rolę w pokoju dziecięcym. Mebelki muszą być estetyczne i pojemne, gdyż to w nich trzymana jest odzież i zabawki. Jednym z najczęściej wybieranych jest regał schodkowy wyposażony w drzwiczki i szuflady. Gablota jest bardzo obszerna, dzięki czemu pomieści multum zabawek i ubranek. Regał jest również estetyczny i praktyczny. Zbudowany na zamówienie swobodnie może posłużyć, jako efektowne zagospodarowanie niewygodnej przestrzeni ze skosami.

Pokój dziecięcy jest bardzo wymagającym pomieszczeniem. Warto zainwestować w zamówienie mebli na wymiar, które spełnią wymagania każdego maluszka.

Zostaw komentarz:

Jak o nas mówią?

Zobacz opinie o nas

Doskonała
Na podstawie 4 opinii
Katarzyna Nowak
Katarzyna Nowak
2023-10-13
Super jakość, profesjonalna obsługa, idealne produkty i fantastyczny pomysł z konfiguratorem mebli online! Polecam i sama na pewno wrócę po kolejne mebelki.🩷
Piotr Piecuch
Piotr Piecuch
2023-09-12
Polecam
Armanem
Armanem
2023-09-12
Świetna firma, polecam
Rafał Ciastoń
Rafał Ciastoń
2023-09-12
Rzetelna firma. Zakupiłem pułki i były naprawdę dobrze wykonane. Polecam