Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
ewodd logo
Regał jako ścianka działowa

REGAŁ JAKO ŚCIANKA DZIAŁOWA

Jeżeli ktokolwiek wątpił w to, iż Polacy czytają książki, to my jako firma produkująca regały możemy stwierdzić, iż nie ma się czego obawiać, nadal jesteśmy społeczeństwem czytający, a może tylko posiadającym książki? Tak czy inaczej regały na książki sprzedają się jak swieże bułeczki. Od sufitu do podłogi od jednej ściany do drugiej, z dębu, buku, olchy lub mdf.

REGAŁ JAKO ŚCIANKA DZIAŁOWA - EWODD

Wszystkie rozległe, trwałe i stabilne by unieść ciężar domowej biblioteczki. W czasach zamierzchłych gdy nie śnili jeszcze o telewizji, co tu mówić o internecie, gdy największą rozrywką w domowym zaciszu było czytanie książek, w domach inteligenckich biblioteki stanowiły osobne pomieszczenie. Dziś na taki luksus stać nielicznych, za to na telewizor każdego. Jednak to nie oznacza ery końca domowej biblioteki. Znakiem dzisiejszych czasów jest optymalne wykorzystanie niewielkiej przestrzeni mieszkalnej i wielofunkcyjność mebli. I tak wymarzony regał na książki może pełnić również funkcję ścianki działowej, oddzielającej przestrzeń salonową od sypialnej, kuchnię od salonu czy też sypialnię od miejsca pracy. Dla lubiących obcować ze sztuką regał jak ścianka działowa może stanowić prócz funkcji nośnej, rodzaj rzeźby urozmaicającej przestrzeń mieszkalną. Zatem odrobina wyobraźni nabywcy lub pomoc specjalistów projektantów wnętrz oraz wirtualnych stolarzy (ewodd.com) i mamy nową, ciekawą architekturę wnętrza.

REGAŁ JAKO ŚCIANKA DZIAŁOWA Z PLECAMI

Regał jako ścianka działowa

Wspomniane regały jako ścianki działowe mogą stanowić formę bez pleców tj. ażurowe, przepuszczające światło lub z plecami, zdecydowanie dzielące przestrzeń. Dla stabilności dużego regału na książki, zatem ciężką oranżerię, polecamy opcję drugą czyli regał z plecami. I tu mamy do wyboru plecy z dwu centymetrowego drewna, cienką płytę hdf lub płytę dwustronnie fornirowaną. Z pośród wymienionych najlepsza ze względu na cenę, jakość i estetykę wydaję się być płyta dwustronnie fornirowana i taką najczęściej polecamy.

REGAŁ JAKO ŚCIANKA DZIAŁOWA BEZ PLECÓW

Gdy regał jako ścianka działowa ma nosić przedmioty o mniejszych gabarytach lub bardziej wyglądać niż nosić, to sugerujemy regał bez pleców, przepuszczający światło. Dobrze jest w tym przypadku uwzględnić grubsze trzy centymetrowe lub więcej piony i poziomy dla stabilnej konstrukcji.

MONTAŻ REGAŁU

Gdy to już wszystko wiemy i zamówimy wymarzony regał na wymiar, na książki to pozostaje jedynie kwestia montażu. Bardzo istotna, choć dość często nie uwzględniana przez zakupowiczów. Nie rzadko regały dużej wielkości są trudne do złożenia nawet przez specjalistów, zatem nabywając go, należy jednocześnie zamówić usługę montażu, którą oferują sklepy. Wszystko to, by mieć pewność, że w danym miejscu mebel będzie stabilny i trwały oraz nie spadnie na nikogo z całą zawartością.

Zostaw komentarz:

Jak o nas mówią?

Zobacz opinie o nas

Doskonała
Na podstawie 4 opinii
Katarzyna Nowak
Katarzyna Nowak
2023-10-13
Super jakość, profesjonalna obsługa, idealne produkty i fantastyczny pomysł z konfiguratorem mebli online! Polecam i sama na pewno wrócę po kolejne mebelki.🩷
Piotr Piecuch
Piotr Piecuch
2023-09-12
Polecam
Armanem
Armanem
2023-09-12
Świetna firma, polecam
Rafał Ciastoń
Rafał Ciastoń
2023-09-12
Rzetelna firma. Zakupiłem pułki i były naprawdę dobrze wykonane. Polecam