Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
Bezpieczna dostawa
Szybkie płatności
Przyjazna obsługa
ewodd logo
Wizualizacja stołu Picasso

Meble na wymiar od ręki

Chociaż wydawać by się mogło, że wykonanie mebli na wymiar wiąże się z niezliczonymi wizytami pracowników firmy, która ma nam je przygotować, w dobie Internetu tak naprawdę wszystko jest o wiele prostsze. Chociaż trudno w to uwierzyć, obecnie aby zamówić wymarzony regał, o niestandardowych rozmiarach wystarczy kilka kliknięć. Jak to możliwe? Odpowiedzią jest konfigurator mebli na wymiar.

Projekt mebli na wymiar online

Jak działa taki konfigurator? To bardzo proste. Konfigurator to narzędzie do zaprojektowania swojego wymarzonego mebla dostępne na stronie producenta mebli. Sam poprowadzi nas on przez proces planowania mebla. Musimy podać parametry, jakich oczekujemy, to znaczy wysokość, szerokość, głębokość i ilość segmentów mebla. Na stronie wskazujemy też rodzaj drewna lub kolor płyty MDF, z jakiej chcemy aby wykonano regał. Możemy sami wybrać pozostałe cechy mebla w tym to, czy ma on mieć tylną ściankę, lub w których miejscach szafki mają być zamykane. Wskazujemy ile szuflad i w jakich miejscach chcemy mieć. Konfigurator sam rysuje nasz mebel po wpisaniu parametrów, a projekt na bieżąco możemy modyfikować. Gdy jesteśmy zadowoleni z finalnego efektu, po prostu zamawiamy taki mebel!

Meble na wymiar – Co dalej?

Następnie czekamy na dostawę. Nie musimy się o nic więcej martwić. Regał lub inny mebel przyjeżdża do nas w paczkach i możemy go samodzielnie złożyć. Uruchamiamy więc w domu wkrętarkę… i możemy cieszyć się gotowym produktem. Co zyskujemy? Oczywiście przede wszystkim czas. Unikamy wielogodzinnych wycieczek po sklepach co jest niekończącą się męką zwłaszcza wtedy, gdy szukamy mebla o niestandardowych wymiarach. Projektowanie i kupowanie mebli online to również oszczędność pieniędzy. Firmy oferujące meble na zamówienie mogą sprzedawać je po konkurencyjnych cenach. Nie są bowiem uzależnione od całego łańcucha dostawy: producenta, magazynu czy hurtowni. Co jednak najważniejsze, możemy stworzyć produkt idealnie dopasowany do naszych potrzeb i warunków mieszkaniowych.

Zostaw komentarz:

Jak o nas mówią?

Zobacz opinie o nas

Doskonała
Na podstawie 4 opinii
Katarzyna Nowak
Katarzyna Nowak
2023-10-13
Super jakość, profesjonalna obsługa, idealne produkty i fantastyczny pomysł z konfiguratorem mebli online! Polecam i sama na pewno wrócę po kolejne mebelki.🩷
Piotr Piecuch
Piotr Piecuch
2023-09-12
Polecam
Armanem
Armanem
2023-09-12
Świetna firma, polecam
Rafał Ciastoń
Rafał Ciastoń
2023-09-12
Rzetelna firma. Zakupiłem pułki i były naprawdę dobrze wykonane. Polecam